На основі тенденцій технологій 2026 року, частки ринку та репутації клієнтів у цій статті обрано високоякісні китайські виробники машин для екструзійного блендування, які охоплюють такі ніші, як моделі повністю електричного приводу, контейнери великих розмірів та повноцінна сумісність з матеріалами на біоразрушуванні. У неї додаються конкретні технічні параметри, кваліфікації щодо сертифікації, практичні кейси та діапазон цін, щоб допомогти компаніям зробити точні вибірки.
I. Внутрішньоторговельні компанії-базові дани (п'ять основних, основні вибірки на ринку 2026 року)
Такі компанії мають великі виробничі потужності, глобальні мережі обслуговування та ключові технологічні бар'єри. Їхні продукти покрите повний спектр потреб від мікроконтейнерів до великих промислових виробів, а також мають міжнародні сертифікати ISO та CE, тому вони є надійним вибором для середніх та великих компаній при модернізації ліній виробництва.
| Manufacturer Name (Core Brand) | Основні переваги (Qualifications + Production Capacity) | Flagship Products (Model + Parameters) | Core Сфера застосуванняs | Technical Highlights (Потужність + Precision) | Диапазон цін (за одиницю) |
| Корпорація Гуанчжоу Leshan (Китай) | Маючи понад 25 років досвіду у галузі та глобальну інфраструктуру, вона пройшла сертифікації CE та ISO9001. Її продуктивність перевищила 1500 одиниць у 2025 році, а також це ключовий виставообладнювальник PLASTEX Egypt | Група німецьких інженерів надає технічну підтримку. | 1. Серия високошвидкісних гідравлічних шнеків: діаметр шнека 45–90 мм, відношення довжини до діаметра 30: 1, вихід 50–240 кг / год, сумісна з сировиною LDPE / LLDPE; | Серия повністю електричних машин: гідромеханічні приводні, час перемикання – менше 15 хвилин, сумісна з більш ніж 10 специфікаціями продуктів. | Пакування продуктів харчування (бутильки для енергоносіїв, пляшки для напоїв), щоденні хімікати (відра для порошкоподібних порошків), пакування препаратів (імпланти та імплантатні трубки, ковпачки та пляшки для лікарських речовин), медичне пластикове скло. |
| Линійна гідравлічна поршнева система, споживання енергії, знижене на 30% порівняно з середньою ринковою величиною, точність лиття ±0,01 мм, обладнана автоматичною системою регулювання товщини та функцією віддалений діагностики. | Лідер у промисловому кластері машин для штампування у місті Чанчжоу, з річним виробництвом 1200 одиниць. Фірма надає загальні інтелектуальні фабричні рішення, має 32 населених пункти обслуговування з реагуванням на місці протягом 2 годин і пройшла сертифікацію CE та SGS. | 1. Двокамерні моделі рами HSE: відповідають контейнерам обємом 10 мл — 2000 л, щоденний випуск становить 3000—60000 штук; | повністю електричні моделі TDB: швидкість нагнітання ≤ 140 об/хв, швидкість руху 120 м/хв, підтримують мультишарову екструзію. | Промисловий пакування (хімічні баки), ящики обігу для предметів логістики, дрібні щоденні пластмасові вироби. | Технологія змінної штампування на двокамерній рамі, що збільшує виробничий потенціал на 25%. Електричні компоненти використовують вітчизняні першокласні торгові марки, машину управляють інтегровано, а частка скрапу контролюється на рівні менше 0,5%. |
| WANPLAS Group (including Apollo) | Моделі з середнім та мале обсягом: 150 000-500 000 юанів; промислові моделі великого обсягу: 800 000-2 млн юанів. | Визнаний в області високотехнологічного ринку, що застосовує європейські технічні стандарти, має 45 обслуговуючих пунктів за кордоном. Компанія пропонує план із безкоштовними замінами запчастин на 500 доларів США у рік, і пройшла сертифікації CE та FDA, що відповідає потребам компаній із експортом. | Медицинська упаковка (емісійні медичні контейнери), розкішні флакони для косметики, автозапчастини (пластикові труби та фітинги) | Медичне пакування (одноразові медичні контейнери), високоякісні косметичні пляшки, заготовки для автомобільної галузі (трубки та заготовки). | Система повного електропривода: споживання енергії зменшено на 45%, шум менше 75 дБ. Основні компоненти замінюють безкоштовно в рамках гарантійного терміну. Заглушка від нанесення вироби може повертатися на 360 градусів для поліпшення рівномірності міцності плівок. |
| Повністю електричні моделі: 700 000-1 800 000 юанів; вироби високошвидкісної індивідуалізації: 1 500 000-3 000 000 юанів. | Шандунський інтелектуальний обладнання. | Великообємні машини для гладкого пресування з порожниною: здатні до роботи з контейнерами об'ємом 200-3000 л, діаметром гвинтової частини 75-90 мм, напругою основного двигуна 45-90 кВт, вони використовують пристрої тертя підвищеного тиску для максимально рівної намотки плівки. | Бак для зберігання хімікатів, баки для логістики IBC, пластикові труби і фурнітуру для будівельних матеріалів, контейнери для сільськогосподарського зрошення. | Конструкція рамки з двома формами забезпечує стабільний тиск при формуванні. Вона оснащена високим і низьким тиском великомасштабних вентиляторів і маховиків повітря, що дозволяє збільшити ефективність охолодження на 30% і потужність виробництва в межах 3000-60000 великих виробів в день. | Модели об'ємом 200 л: 500-800 тис. юанів; моделі об'ємом понад 1 тис. л: 1,2-3,5 млн юанів. |
| Фірма Guangdong Jinming Precision Machinery (компанія, включена до списку). | Однозначний критерій стандартизованої та великомасштабної виробництва, акціонерне компанії з класів А, (код акцій: 300281). Експлуатація устаткування перевірена на мільйони одиниць виробленої продукції, що означає, що повна вартість покупки в 1,5 рази нижча, ніж середня вартість в галузі, а дистрибютори в країні обслуговують 28 провінцій і міст. | Спеціалізована лінія для виробництва пляшок для масла: здатна працювати з специфікаціями 1-5 л, даючи виробництво 1000 пляшок на годину, модульну конструкцію з вбудованими автоматичними пристроями зміни вальців та підрахунку довжини, загальною потужністю 32,5-88 кВт. | Пакування харчового масла, пляшки харчової хімічної хімії, виробництво ємностей великомасштабного пакування. | Одночасне використання технологій електроавтоматики, що дозволяє зменшити споживання енергії на 40% і забезпечити точність формування ±0,02 мм, а також підтримати виробництво з поєднання поліетилену низької і високої щільності, контроль невикористаних матеріалів, що не перевищує 1%. | Стандартні моделі: 120 000-400 000 юанів; великомасштабні лінії для зведення: 800 000-1,5 млн юанів. |
II. Ніч-сегментні експертні виробники (чорні коні у 2026 році на ниші)
Стосовно конкретних потребностей сценаріу, вони мають переваги у технічному поглибленні, контролі витрат або індивідуальних послуг, що дозволяє їх використовувати в малих та середніх підприємствах і підприємствах, які працюють в ніші (наприклад, у виробництві компостується матеріалів, сільськогосподарських плівок та експортно-орієнтованої продукції).
1. Вся електрична машина для виливки втулок Experts (First Choice for High Precision + Low Потужність)
- Ningbo Shuangde Tianli Machinery: спеціалізується на вищевартісних повністю електричних екструзійних формувальних машинах, використовує німецький PLC Siemens та тросині направлення HIWIN з Тайвану, має сертифікат CE. Основний ринок – компанії з експортною орієнтацією. Приклад успіху: виготовлення на замовлення сертифікованих за стандартами CE моделей для індонезійських підприємств з виробництва побутових хімікатів, адаптованих до сировини PLA, налаштованих навантажувальних систем, в повної готовності до експлуатації за кордоном, дослідження та налаштування, що завершено за 24 години, що допомогло клієнтам збільшити обсяг замовлень у Європі на 45%. Технічні показники: період безперервної роботи скорочено з 5 разів на місяць до одного разу, щомісячний виробничий обсяг збільшився на 9%, коефіцієнт повернення інвестицій (ROI) досяг 150% (зароблені кошти протягом 18 місяців), сумісність із банками обсягом від 100 мл до 20 л, поточна ціна 450 000 – 1 200 000 юанів за одиницю.
- Zhangjiagang Apollo Machinery (в рамках групи WANPLAS): моделі з повністю електричним управлінням, акцентують увагу на збереженні навколишнього середовища, підтримують безліч видів сировини, таких як HDPE, PP та PLA. Вони забезпечують безкоштовні резервні частини та обслуговування на місці в період дії гарантії. У випадку мексиканського косметичного підприємства досягнута продуктивність 1000 косметичних флаконів обсягом 100 мл на годину, а місцеві працівники засвоїли технологію за 1 день. Базова ціна: 600 000 – 1,6 млн юанів за одну машину.
Великосерійні виробники контейнерів (адаптовані для виробничих потреб)
- Sanqing Technology: лідер у сфері шестистанційних ротаційних моделей, що мають повністю автоматична та економно працююча конструкцію. Компанія спеціалізується на виготовленні великих резервних цистерн та промислових контейнерів, надаючи послуги «одного вікна» (проектування прес-форм + технічне обслуговування обладнання + навчання післяпродажного обслуговування). Технічні особливості: застосування технології пружинного нагнітання високотемпературного центрального оволодіння для високого рівня однорідності переробки, сумісність із контейнерами обсягом від 200 л до 5000 л, поточна ціна 800 000 – 3 млн юанів за комплект, відомий на ринку землеробства в областях забору води та зберігання питної води.
- Weifang Huayu Plastic Machinery: виробник, що спеціалізується на повітряних формованих машинах для резервних цистерн обсягом від 2000 л до 3000 л, із сертифікатом CE. Стосування місткості до діаметра 30:1, вихідна продуктивність 180-240 кг/год, обладнана системою автоматичного регулювання товщини. Поточна ціна: 1,5-4,5 млн юанів за комплект, маючи відмінну репутацію в галузях землеробства та зберігання води.
3. Досвідчені експерти з придатності матеріалів для біодерві і переробки (Перший вибір у напрямку «зелених» екологічних трендів)
- Zhejiang Pengxiang Precision Machinery: спеціалізується на обладнанні для повітряного формування біодispersних матеріалів, таких як PLA та PBAT, надаючи комплексні рішення. Обладнання оптимізує системи опалення та охолодження відповідно до характеристик біодispersних сировинних матеріалів, щоб уникнути деградації матеріалу. Технічні параметри: сумісність з продуктами товщиною від 0,003 до 0,008 мм, вихідна продуктивність 50-130 кг/год, підтримка ексцентрикального та групового екструдування. Поточна ціна: 300 000 – 800 000 юанів за одиницю, рекомендована для компаній з упаковки, що сприяють захисту довкілля.
- LEENY: одне з 10-ти найкращих брендів машин для виливного пінополістиролу. Її біодервізировані моделі характеризуються низьким рівнем споживання енергії та низької частотою відбракування, у них застосовано конструкцію ротора з двома тиранами з плоскою посадкою для стабільного функціонування. Підходять для виготовлення деградируючої аграрної плівки та екологічно безпечних сумок, мають сертифікат ISO. Базова ціна: 250 000 – 600 000 юанів за одну машину.
4. Виробники екструзійно-нагнітальних машин для аграрних плівок (Нішова галузь агровиробництва)
- Laiwu Hengxiang Plastic Machinery: один з визначаючих факторів серії LB (L) сільськогосподарського захисного плівкового процесу формування, сумісна із LDPE, LLDPE та насипними матеріалами. Фіксований ширину захисної плівки може становити 1000-2600 мм, товщина 0,003-0,009 мм. Намотка виконується за типом робочих тролей для отримання високої рівності полотна, обладнана пристроєм обліку довжини. Поточна ціна: 150 000 – 800 000 юанів за одиницю, активно використовується в процесі виробництва сільськогосподарських захисних плівок.
III. 2026 Core Guide for Машина для екструзивного лиття під тиском Purchase
1. Вибір технічного тракту (Дізнайтеся про товщину плівки, про необхідний розмір контейнера і обсяг потрібного виробництва)
- Паковані контейнери звичайного типу (1 мл – 20 л): в першу чергу вибирайте моделі високошвидкісних гідравлічних машин із високим співвідношенням витрати та якості. Сумісні зі звичайними сировинами, такими як LDPE та LLDPE. Рекомендовані моделі: серії Athlon від міста Leshan, стандартизовані моделі Jinming Precision Machinery, з помірною витратою енергії та продуктивністю, що відповідає масштабному виробництву середнього та великого рівня.
- Висока точність / експортно-орієнтовані потреби: Всі електроенергетичні моделі є основним вибором, з 40-45% нижчим енергоспоживанням та на 20% вище точністю, які відповідають стандартам CE та FDA. Рекомendовані моделі: Shuangde Tianli, Apollo all-electric серії, які підходять для медичних та високотехнологічних експортних ситуацій з хімічних виробів.
- Промислові контейнери великого обсягу (понад 200 л): найбільш стабільні – моделі з накопичення гідравлічних енергії про свій високий тиск для повторного формування. Рекомендовані моделі: Shanghai Tongjia, Sanqing Technology, з конструкцією з двома прес-формами для покращення продуктивності, відповідні для хімічної та логістичної сфер.
- Товар з біодispersного матеріалу: вибирайте моделі з особливою оптимізацією, з фокусом на системах опалення і конструкції ножів. Рекомендовані моделі: Pengxiang Precision Machinery, LEENY, для виключення проблем якості продукту, спричинених деградацією матеріалу.
2. Pitfall Avoidance Guide (Reduce Purchase and Вартість обслуговуванняs)
- Відмовтеся від низькозабезпечених пристроїв, зібраних з використаних деталей: рівень несправностей таких пристроїв становить на 30% більше, ніж у пристроїв, які виробляють звичайні виробники. Термін служби головних компонентів (сваль, сервоприводів) зменшується на 50%, а витрати на подальше обслуговування перевищують 2 рази вартість пристрою.
- Дайте перевагу постачальникам комплексних рішень: конкретизуйте умови договору, включаючи сумісність форм, супровід додаткового обладнання (системи охолодження, обладнання змотування) та послуги монтажу та налаштування, щоб уникнути виникнення додаткових витрат пізніше.
- Вказуйте показники основних параметрів у договорі: чітко вказуйте відсоток скорочення споживаної енергії, ефективність системи рециклування (≥95%), час реагування служби технічної підтримки у режимі 24/7, а також термін гарантії на основні компоненти (≥18 місяців).
- Перевірте кваліфікацію сертифікації: компанії, орієнтовані на експорт, мають довести, що обладнання відповідає стандартам CE та FDA, щоб уникнути відхилення товарів через недоліки в кваліфікації (наприклад, випадок індійського клієнта Shuangde Tianli).
3. Service System Evaluation (Guarantee for Long-Term Stable Production)
- Світова мережа обслуговування: експортно орієнтовані компанії повинні надавати перевагу виробникам із мережами обслуговування, що охоплюють цільові ринки (наприклад WANPLAS Group, Leshan Intelligent), щоб забезпечити швидку локальну діагностику та ремонт обладнання за кордоном у разі його перебоїв.
- Доставка запчастин: виробникам, які надають безкоштовні плани на заміну запасних частин або мають локальні склада запчастин, надається перевага тому, що це скорочує цикл заміни запасних частин (термін доставки звичайних запасних частин ≤72 години).
- Технічна підтримка: виробники з можливостями віддаленої діагностики та онлайн-підготовки мають більше переваг, що дозволяє скорочувати простої обладнання та поліпшувати навички операторів.
IV 2026 Попередження тенденцій та поділу ринку
У 2026 році китайська галузь екструзійного лиття під тиском характеризується трьома основними тенденціями: інтелектуалізацією, екологічною спрямованістю та високою ефективністю. Всі електрифікація, здатність комплементарності з біорозкладальними матеріалами та дистанційне розумне обслуговування та ремонти стали ключовими конкурентними перевагами. Стандартні рекомендації для різних підприємств наступні:
- Великі підприємства/групи: у пріоритет поставити техніку «Лешан Інтеллект», «Тонда Механічні Системи» та «ВАН ПЛАС» Група: вони пропонують повноцінний асортимент продуктів та комплексні рішення, з гарантованими технологіями, виробничим потенціалом та сервісом, що відповідає потребам багатокатегорійного та великомасштабного виробництва.
- Малі та середні підприємства/ниші сегменти: рекомендувані виробники: «Аполло Механічні Системи», «Саньцзінг Технологій» та «Шуангде Тіенлі». Вони характеризуються високим рівнем вигідності і сильного пристосованості до конкретних потреб, з коротким періодом повернення інвестицій (12-18 місяців), відповідають потребам у виробництві однієї категорії продукції або орієнтованому на експорт виробництві.
- Підприємства, які зосереджені на екології: зосередити увагу на моделі все електричного обладнання компаній «Пенгсян Прецизійна Механіка», «ЛІНЮ» та «Аполло». Вона компатібельна з біорозкладними матеріалами, такими як ПЛА та ПБАТ, і відповідає урядовій «двосторонньої» вуглецевій політиці та глобальним тенденціям екологічної упаковки.
Рекомендується, щоб підприємства проводили огляди на виробничих базах та на заводах-навчальних класах виробницьких підприємств перед вибором, враховуючи свої специфікації продукції (капітал/матеріал), місячні цілі виробничих можливостей, бюджет і експортні потреби, тому щоб забезпечити відповідність обладнання вимогам виробництва.







