Вибір першого обладнання для виробництва ЕБМ – це не рішення, зроблене під дією покупкового моменту, а технічне рішення, яке також включає замовлення. Виготовлення подушок екструзією – це один із найбільш доступних варіантів вступи в сферу виробництва пластику, оскільки одне обладнання, одна система ливників та деякі додаткові системи можуть перетворити гранули термопластів у готовий, продавабельний контейнер за менше 20 секунд. Ця доступність є також і пасткою: обладнання схоже в різних каталогах, обсяги випуску збігаються, і специфікація, яка чітко визначена розміром гвинта або класом закріплення, цілком може знизити вашу потужність на наступні десять років.
Цей довідник проводить фрахтовика-початківця крізь повний ланцюг рішень у порядку, як би його застосував працюючий інженер: метапродукт, обсягові рамки, матеріал, необхідний вихід, архітектура машини, формовки, побічні агрегати, і нарешті саму фабрику – крок, який новий учасник ринку виявляє тільки після того, як вантажні ящики стартують. Всі рекомендації тут написані в специфікаціях, а не в лозунгах, тому що цифри на технічному листі визначають, чи буде ваша лінія виробляти 300, чи 900 контейнерів за годину.
Компанія Apollo, завод Wanplas, розташований в Чжанцзягані біля Шанхая, насамперед розробляє автоматичні машини для екструзії та вибивання з форм уже протягом більш ніж двадцяти років. Завод займає площу в 8000 кв. м, в його парку налічується десять серій машин, які охоплюють понад 80 моделей і більше 4000 виробів, що експлуатуються в 90 країнах. Поширення цих пристроїв відповідає ситуації, описаним в даній статті: перша машина, невелика команда, єдина родина продуктів і необхідність бути прибутковими до того, як оправдається виготовлення другої машини. Нижні розділи комбінують цей досвід з практикою проектування машин для вибивання з форм, що дозволить Вам чітко визначити параметри першого виробничого верстата.
Сімейність рішень у 7 кроків для першого обладнання.
У кожному вдалій проекті першого ЕБМ застосовується одна і та ж послідовність дій, а у кожному невдалої – пропускається якийсь пункт. Ініціатори проекту починають визначати типову продукцію, проміжок обсягів, матеріал, необхідні вихідні дані, архітектуру машини, інструмент та допоміжні агрегати, потім завод і вид енергії. Кожен наступний пункт обмежує наступний, і тому працювати від машини до списку необхідних параметрів призводить ненадконтрольним витратам.
Найпоширеніша схема виходу з ладу виглядає наступним чином: новий виробник бачить привабливу технічну специфікацію машини, замовляє її, а лише після цього виявляє, що контейнер, який хоче його покупець, має ручку, яка потребує більш довгого ходу затиску і станції для знежирення, або що необхідна швидкість 1200 однозначних виробів за годину неможлива за допомогою машини з двома просторами і циклом 18 секунд. Ні одна з цих проблем не є дефектом машини. Обидві є помилками в порядку розміщення.
Дивіться, що конкретно вирішує кожен ланка в цій ланцюжку:
- Цільовий продуктГеометрія, ручка або відсутність ручки, обробка горлечка, площа етикетки, вимоги до верхнього навантаження, та чи є в посудині регульований продукт. Це вирішує складність преса і потребу в дефлашінгу.
- Volume range.Номінальний об'єм у мілілітрах чи літрах, а також об'єм до кінця. Це впливає на довжину штампу, розмір голови шаблону та хід притискання.
- Material.HDPE, PP, HMWHDPE, PETG або PVC. Цей фактор впливає на геометрію шнека, коефіцієнт стиснення, температурний профиль циліндра і те, чи потрібно сушарку.
- Потрібний вихід.Штуки в годину за реального використання, а не за теоретичний піковий показник. Це вирішує обсяг порожніни й кількість станцій.
- архітектура машиниЄдина або подвійна станція, безперервне екструдування або накопичувач, гідравлічне або повністю електричне обладнання. Ці фактори визначають розмір конструкції, встановлений вид енергії і принцип циклу роботи.
- Інструменти та допоміжні матеріали.Форми, охолоджувач, компресор, гранулятор, завантажувальний пристрій, тестер проти протікань. Це вирішує, скільки з теоретичного виробництва ви умовно перетворюєте на придатні до продажу деталі.
- Завод та потужністьПотужність трифазного живлення, потік охолодженої води, обсяг стисненого повітря, площа підлоги, висота стель і навантаження на навантажувальну платформу. Це вирішує графік монтажу.
Дотримуйтеся цього порядку, і технічний опис машини наповниться саме собою. Решта цього посібника розкриває кожен крок з числами, які потрібно вписати в публічні місця.
Що справляє машина EBM і чому вона добре підходить для нових виробників
Застосування процесу екструзійної виливки полягає у виливку пластмасового трубка, послідовному заповненню подвійної форми для виготовлення контейнера та його наповненні стисненим повітрям, яке здавлює стінки контейнера після охолодження. Цей процес є безперервним, технічно простим і дозволяє виготовляти готові контейнери без подальшої промислової обробки, тому це найпростіший метод виготовлення контейнерів.
Цикл має шість стадій, і розуміння їх пояснює більшість того, що з'являється на технічному описі:
- Пластифікація.Екструдер з одним шнеком розплавляє та гомогенізує смолу в циліндрі. Диаметр шнека і коефіцієнт L/D встановлюють швидкість пластифікації в кілограмах на годину, яка є верхнім обмеженням на всі операції в нижні контрольно-виміряльні прилади.
- Формування парисонаЗаключення. Купуйте машину відповідно до першого свого замовлення
- Закріплення.Литьова форма закривається навколо паразину, стискаючи її знизу і біля горлечка. Сила затиску повинна тримати форму закритою від внутрішнього тиску, і вона повинна утворювати чисті зварювальні шви.
- Нагарчування.Компресована повітря при тиску від 0,6 до 1,0 МПа надує зміцнювальну шайбу проти порожнини. Вход повітря забезпечується за допомогою пружинки у горлі або штифта в тілі.
- Нагрівання. Циркуляція охолодженої води через форму видаляє тепло, поки частина не стане стабільною з точки зору розмірів. Нагрівання звичайно займає 50–70% від загального циклу, тому дизайн охолодження форми має більшу значення, ніж навіть очікують багато покупців вперше.
- Використовуйте саме такий формат: "1. " на одній рядку, нічого іншого.
Три характеристики роблять цей процес привабливим для нового бізнесу. Перш за все, вартість формування кожного контейнера низька в порівнянні з ін’єкційними технологіями, тому що у формочці для обсмажування немає сердечника, системи укладання і системи викидання. Друге, процес дозволяє обробляти різні геометричні конструкції контейнерів, включаючи завантажені баклайчики і асиметричні форми, які не можна виробляти за технологією ручного ін’єкційного обусмоктування. Третя, у процесі викидулювання повітря вільно переробляється, тому підприємство біля преса через гранулятор відправляє відходи безпосередньо до бункера, що дозволяє отримувати високу потужність комплектування.
Ограничення варто знати, перш ніж робити якісь кроки. Точність закінчення горла нижча, ніж при ін’екційній циліндровій виливці, тому флакони для фармацевтичних препаратів та особливо щільні межфазні відхилення належать до іншого процесу. Контроль товщини стінки залежить від програмування деталей, а не від постійної заглибини порожнини, що означає, що здібності оператора та точності програмування впливають на вагу деталей. А деталі великого розміру, що перевищують 30 л, вимагають технології головного акумулятора, яка значно змінює клас машини.
Крок 1: Блокування упаковки з продуктом до чого-небудь іншого
Найкориснішим документом у проекті EBM є лист з продукту, у якому вказані обсяг і висоту ємності, максимальний діаметр горловини, довжина горлиці, масові показники готового виробу та необхідний обсяг. Поки не з'являться ці шість цифр, неможливо чесно визначити машину, і вся кошторис є припущенням, оформленим як пропозиція.
Рідина плавлення проходить крізь голову форми та виймається між банкою та манжетою у вигляді порожнього трубка. Програматор парасиону регулює зазор манжети при екструзії, щоб товщина стінки розподілялася там, де потрібно контейнеру. Пляшка, яка має позначку 1 л, зазвичай має об'єм, заповнений до країв, в діапазоні 1050 - 1120 мл в залежності від вимог відстані від кришки до дна. Далі встановити максимальну висоту контейнера разом з горлом, оскільки це значення плюс забір рукавного кінця визначає необхідну довжину парасиону, а сама довжина парасиону - тиск і позицію головки форми.
Вага части заслуговує особливої уваги, оскільки це ваша основна повторювана витрата. Блискуча пляшка з миючого засобу з високоякісного поліетилену (HDPE) можна виготовити вагою від 38 г до 62 г в залежності від розподілу товщини стінок, а відмінність між цими двома цифрами, повторювана протягом року виробництва, значно перевищує всі інші операційні фактори. Саме тому реалізація програми порівняння варта нагальних витрат, а не зменшення бюджету.
У нижченаведженій таблиці зв'язані загальні первинні вироби з архітектурою машини, яка відповідає їм. Використовуйте цю таблицю як перший фільтр, а потім підтверджуйте цю інформацію, ознайомившись із повною технічною специфікацією.
| Метапродукт. | Типовий обсяг | Матеріал | Рекомендована архітектура | Виштовхування та видалення зайвого металу. Форма відчиняється, деталь відправляється, а зайвий метал з місця зпилювання та кінцівки обрізається, як на формі, на окремій станції видалення зайвого металу, або вручну на дуже маленьких операціях. | Врезу переходу |
|---|---|---|---|---|---|
| Флакони для косметичних та особистих засобів догляду | 100 мл - 500 мл. | HDPE, PP | Двостороння станція, безперервна екструзія | 4 - 6 хв | 8 до 14 с |
| Флакони для миючих засобів і побутової хімії | Від 500 мл до 2 л. | HDPE | Двостороння станція, безперервна екструзія | 2–4. | 12 to 20 s |
| Баночки з їстівними маслами та соусами. | 1 L to 5 L | HDPE, PP | Двостороння станція, безперервна екструзія | 2–4. | 16 - 26 с |
| Каністри з маслом і агрохімікальними сполуками | 4 л до 25 л | ППДДВП, ППДВП з високою розтяжністю | Один станція, постійна або акумуляторна | 1 до 2 | Від 35 до 75 секунд. |
| Хімічні баки з ручками | 10 л до 30 л | HMWHDPE | Одномашинний агрегат з аккумулятором. | 29 | 55 to 95 s |
| Автомобільні канали і ємності. | Від 0,5 л до 8 л | HDPE, PP, PA | одно- чи дволанковий станок, програмний парасион | 1 до 2 | 25 до 60 с |
| Іграшки та порожні розважальні товари | Від 0,2 л до 20 л. | HDPE, PP, PVC | Єдина станція, великий хід | 1 до 2 | 30 to 80 s |
| Фармацевтичні і медичні контейнери. | 30 мл до 1 л | HDPE, PP, PETG.. | Двопозиційна станція з чистою конфігурацією | 4 до 8 | 9 - 16 сек |
Прогляньте, як той самий об'єм може виступати під двома архітектурами. Контейнер об'ємом 5 л, виготовлений у великому об'ємі для постійного клієнта, виправдовує двопроходну станцію з двома порожнинами; той самий контейнер об'ємом 5 л, виготовлений за короткими циклами понад десятью варіантами, може краще обслуговуватися за допомогою однопроходної станції з швидшою заміною штампа. Визначитися допомагає не лише розмір контейнера, а структура замовлення.
Нарешті, визначте необхідний вихід у реалістичному вигляді. Розділіть ваш щомісячний обсяг замовлень на число робочих днів, поділіть на заплановані години роботи, а потім поділіть на загальну ефективність устаткування, що становить 0,70 – 0,80 для нового виробництва. Результат – це показник штук/година, яким повинна охопити ваша машина під час нормального функціонування, а не при оптимальних умовах.
Крок 2: виберіть матеріал, перш ніж вибрати машину
Вибір матеріалу залежить від геометрії гвинтів, коефіцієнта стиснення, температурного профілю барабана, вимог до сушіння і навіть від матеріалу, який використовується для формування преси. Тому вибір машини повинен здійснюватися на першому етапі, а не на другому. Як правило, до пристрою для першого виробництва слід підходити практично: починайте з будови з пневматичним формуванням високоокисленого поліетилену, вивчайте процес і додавайте матеріали тоді, коли стало стабільним розподіл товщини стінок та рівень пошкодження.
Градуса литьового ізготовлення відрізняють від грануляційних гранул в основному за ступенем плавлення. Гранула ізготовлена з грануляції з швидкістю витікання розплаву від 8 до 20 г/10 хвилин буде витікати з шаблона до закриття формованої форми. Градус лиття з середнім показником витікання розплаву 0,3-1,0 г/10 хвилин при 190 ° C і 2,16 кг утримує перо стабільним достатньо довго для контрольованого циклу. Саме цей параметр відрізняє матеріал, який можна використовувати, від такого, що не підходить для цієї мети. І це перший питання, яке потрібно задати будь-якому постачальнику смол.
| Матеріал | Типовий показник MFR | Температурний діапазон плавлення | Коефіцієнт стиснення штока. | Потрібне висушування | Моделі «Успіх перш за все» |
|---|---|---|---|---|---|
| Клас виливки HDPE | 0,3 до 1,0 г/10 хв (190 С/2,16 кг) | 170 - 200°С | 2.5 до 3.2 до 1 | Ні | Бутылки для миючих засобів, харчових масел, косметики. |
| HMWHDPE | 0,03 до 0,35 г/10 хвилин (високий рівень навантаження) | 180 до 210 °С | 2,2-2,8 – 1 | Ні | Кани, хімічні баки, складні жорсткі деталі. |
| Гомополімер ПП | 0,3 - 1,5 г/10 хв (230 °C/2,16 кг). | від 190 до 230 °C | 3,0 до 4,0 до 1 | Ні | пляшки з соусу, прозорі флакони |
| ПП-кополімер | 0,4 – 2,0 г/10 хвилин (230 ° C/2,16 кг) | Температура від 190 до 225 °C. | 3,0 до 3,8 до 1 | Ні | Стійкі до ударів флакончики, упаковка типу "холодна ланцюг", |
| PETG | Пластик, що займає проміжне положення за в'язкістю, для формовки на тиск. | від 190 до 230 °C | 2,5-3,0 – 1 | Так, 65-70°C протягом 4-6 годин | Прозорі флакони для косметики та особистої догляну |
| Жорсткий ПВХ | значення K: 57 - 60 | 165-185 °C | 2,0 – 2,5 до 1 | 4. При низькому сушінні використовується тільки вогнегасник. | Прозорі хімічні та косметичні флакони |
| ПК і ПА (спеціальність) | Залежно від сорту | Температура від 230 до 280°С. | 2,5-3,0 – 1 | Так, регулюється точку утворення конденсату | Технічні і автомобільні компоненти |
Три властивості матеріалу заслуговують на більше уваги, ніж вони звичайно отримують від нових учасників ринку.
Стійкість до радіаційних тріщин (ESCR)Контролює, чи витримує контейнер вплив поверхнево-активних речовин, відбілювачів або агрохімікатів протягом усього терміну дії. Бутылка для миючих засобів, виформована з низькопластичного сорту HDPE, може пройти усі контрольні вимірювання на заводі, а через три місяці розламатися на складі. Для щоденної хімічної та агрохімічної упаковки вкажіть сорт із документально доведеною характеристикою ESCR і перевірте відповідним методом тестування, а не вважайте, що всі HDPE ведуть себе однаково.
щільність і жорсткістьпереваги витривалості. Більша щільність ПЕТУ, що становить близько 0,955 – 0,960 г/см 3, забезпечує кращу навантажувальну здатність і надає можливість меншого розміру стін; низька щільність, що становить близько 0,950 г/см 3, забезпечує кращу здатність витримати падіння. Для стеллабірувальних варок топова навантажуваність перевершує здатність витримувати падіння. Для контейнерів, упакованих в розбираному вигляді і перевозиться по нерівних дорогах, краща здатність витримувати падіння перевершує топову навантажуваність.
Толерантність повторного розмелювання.Ця характеристика важлива, оскільки ви будете повторно подавати відхідні пластики через станок. HDPE вміщує від 25 до 40% реградуть з мінімальною втратою властивостей, коли матеріал зберігається чистим, а гранулятор правильно відсвіваний. PVC і PETG набагато менше поціновуючи такі варіації, як теплова історія і реакція на забруднення. Якщо ваш бізнес-план містить великий обсяг реградування, це ще одна причина перейти на HDPE.
Апликації у сфері харчового контакту та фармацевтики додають ще один рівень відповідності. Переконайтеся, що градові характеристики вашої смоли і будь-який контрольний суміш мають відповідні заяви щодо харчового контакту для вашого ринку – це може означати наказ FDA 21 CFR 177.1520 для поліолефінів, наказ EU 10/2011 для європейського ринку, або вимоги серії GB 4806. Машина не сертифікує упаковку; це стосується матеріалу, гігієни процесу та тестування готового виробу.
Крок 3: архітектура машини, єдиний стан і незалежний стан
Архітектура стану – це рішення, що має найбільший вплив на вироблення в годину, і воно визначається двома незалежними вибором: скільки станцій кріплення обслуговує екструдер, і чи екструдується паризон протягом постпродукції, чи акумулюється і випускається. Якщо все робити правильно, то скромний шнек виробляє значні обсяги; якщо зробити неправильно, то велика машина просто стоїть, губиючи тепло, тоді як форма охолоджується.
Одномашинні агрегати з дворазовим стоматологічним трафаретом
Машина з одним стендом має одну прикочувальну установку під одним зубчастим барабаном. Екструдер виробляє парізіт, форма закривається, нагнітається, охолоджується, відчиняється і викидає, а екструдер повинен або не працювати, або продовжувати екструдувати у відході, поки форма зайнята. Охолодження домінує у циклі, тому одностанкова установка, що випромінює пластикові пляшки об'ємом 1 л з циклом 15 секунд, більшу частину цього періоду використовує екструдер незавантажено.
Двосторонній станок встановлює два кріпильні блоки на скриньку або з протилежної сторони на одній голові преса. Якщо станок А охолоджується, станок Б отримує наступний персяк. Екструдер працює безперервно, здатність пластифікування повністю пов'язана з виробництвом, а ефективний випуск продукції, як правило, збільшується на 60-90% при використанні однієї станції з тим самим шнеком. У контейнерів меншого обсягу, ніж приблизно 10 л, це майже завжди правильна архітектура для бізнесу, який планує працювати на двох змінах.
Модифікація виробництва автобусного типу вимагає додаткових площ, механічної складності та помірно більшого індексу придбання. Двосторонній стенд вимагає більше ширини підлоги, двох комплектів форм, якщо ви хочете, щоб обидві стани проводили одне й те ж виробництво, та більше уваги при синхронізації. Якщо перший стенд призначений для виробництва одного високовольтного продукту, економія продуктивності практично завжди оправдовує витрати на його установку.
Безперервна екструзія порівняно з гніздом накопичувача
Під час безперервного екструзійного процесу розплав тікає по голові преса без перерв, завдяки чому виходить напівфабрикат спілу форми стабільною швидкістю. Це підходить для контейнерів з обсягом до близько 30 л, коли сила напливи напівфабрикату є легко зчиняними в межах одного циклу. Таке обладнання є більш простим механічно, має менше зношених деталей, а також забезпечує кращу однорідність розплаву, оскільки в ньому немає часу зберігання в кімнаті накопичування.
Головка акумулятора зберігає розплав у камері, а потім швидко виштовхує його через дюзи, коли ввертається розрезь. Це важливо для великих і товстих деталей, де повільно виливаний паразион провисає і робиться тонким, перш ніж затвориться холодна форма. Технологія акумулятора дозволяє випускати великі балони і важкі технічні деталі, але вона зрощує складність, вимагає очищення й довший період навчання, і загалом не є місцем, куди має приступити виробник, але якщо це потрібно для кінцевого продукту.
| Архітектура | Найширший діапазон кенів для контейнерів. | Відносний вихід | Зона відбитків | Складність експлуатації; | Індекс відбору. | Best For |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Единий станок, непрерывний | Від 200 мл до 30 л | Baseline | Компактний | Низький | Низький | Низкі обсяги, багато різних варіантів, великі окремші деталі. |
| двополюсник, безперервний | 100 мл до 10 л | Від 1,6 до 1,9 разів від базової величини. | Широкий | Низька до середньої | Medium | Гігантські пляшки, дводенна робота; |
| Одномодульна станція, акумулятор | 10 л до 30 л and above | 0,7-1,0 рази від базової цифри | Довга, потрібен вільний простір над областю операторів | середній – високий | Маркування проводу в стіні | Трубчасті барабани, технічні деталі. |
| двополюсник, керуваний сервоприводом | 100 мл до 10 л | 1,7 – 2,0 разів від базового показника | Широкий | Medium | середній – високий | Незалежно від енергоспоживання – безперервний процес. |
| Повністю електричний, двозв'язковий станок | 200 ml до 20 л | 1,7 – 2,0 разів від базового показника | Wide, clean | Medium | Маркування проводу в стіні | Чисті виробничі зони, високого тарифного областей |
Один практичний запис по плануванні зростання. Якщо ваш перший товар — це пляшка об'ємом 1 л, а другий — це 5-літровий великовантажний бак, не купуйте машину, розраховану точно на 1 л. Створити автоматику, чия притискна гайка та розмір головки клапана дозволяють експлуатувати більший контейнер, а потім до неї поставити багатоступеневу головку для виготовлення меншого продукту. Купівля двічі протягом вісімнадцяти місяців значно дорожчає, ніж придбання машини розмірно більшої початково.
Крок 4: технологія приводу, гідравлічна проти сервоприводна проти повністю електрична
Технологія вимикача вирішує витрату енергії, повторюваність, гучність і чистоту в робочій майстерні. Усі три архітектури дозволяють отримати якісні контейнері, але розрізняються за вартістю роботи і точною повторюваністю циклів один за одним. Для першого пристрою чесна відповідь полягає в тому, що правильний вибір залежить від графіка зміни деталей і тарифу на електроенергію, а не від престижу.
Конвенційні гідравлічні станки використовують постійний насос, який працює безперервно, а вентилі направляють потік до приклепу, рухів карет і палець видувального клапана. Внаслідок цього такі станки надійні, прості у сервісному обслуговуванні майже у будь-якому місці світу і невибагливі до навичок основного обслуговування. Їх слабкі сторони полягають у тому, що насос витрачає енергію навіть під час охолодження, коли не проводиться жодних переміщень, тому велика частина встановленої потужності розподіляється як тепло на масла, а потім на охолоджувач.
Сервоприводні машини заміщують фіксований привід помпи сервоприводом, який змінює швидкість по вимогу. Потік виробляється лише при виклику руху, що, як правило, зменшує споживання енергії на 25 – 40 відсотків у порівнянні з традиційною гідравлічною схемою, знижує температуру масла, зменшує навантаження охолоджувача і помітно знижує шум. Механічна схема інша, тому навички обслуговування передаються безпосередньо.
Промислові повністю електромеханічні машини повністю замінюють гідравліку за допомогою сервоприводів і кулькових гвинтів для фіксації деталей, пересування вузлів і подачі мертвого тиску. Потужність споживання, як правило, знижується на 35-55 відсотків порівняно з конвенційною гідравлічною машиною аналогічної класу. Немає гідравлічного масла, тому відсутній ризик витоку масла в районі продуктів харчування або фармацевтичних препаратів, немає необхідності генерувати технологію змащення та обливання масла. Повторюваність позиціонування поліпшується, оскільки сервопривод зберігає позицію до фрагменту міліметра незалежно від температури масла, що стабілізує вагу деталі в межах зміни.
| Критерій | Традиційна гідравліка | сервопневматичний | Повністю електрична |
|---|---|---|---|
| Відносна споживання енергії | Базова величина | Від 60 до 75 | 45 до 65 |
| Індекс придбання; | Низький | Medium | Маркування проводу в стіні |
| Повторюваність циклу | Машинобудування | Дуже добре. | Excellent |
| Перепад ваги частин протягом зміни | Як правило, 1,5 – 3 проценти | Зазвичай від 1 до 2 відсотків | типово від 0,5 до 1,5 % |
| Низкий рівень шуму | Найвищої ступені складності. | Спостерігається зменшення | Найнижча |
| Ризик забруднення маслам; | Наявність роботи | Наявність роботи | None |
| Навантаження охолоджувача від вимикача нагріву. | Маркування проводу в стіні | Medium | Низький |
| Потрібно навички обслуговування | Базові механічні та гідравлічні компоненти | Конструкція з доданим приводом | електрична і сервоконтроль |
| Найкращий режим розподільної обробки для повернення інвестицій | Одне зміщення, періодичне. | Від одного до двох змін | Дві-три зміни |
Просте правило прийняття рішень добре працює для покупців, які роблять перший вибір. Якщо ви плануєте роботу в одну зміну з нерегулярним навантаженням і у вашому регіоні низький тариф на електроенергію, то звичайна гідравлічна машина забезпечує низький поріг входу та просте обслуговування. Якщо ж у вас є підтверджене замовлення на дві зміни або ви постачаєте продукцію клієнтам, які проводять аудит чистоти вашого цеху, то повністю електричний варіант окупить свою вищу початкову вартість за рахунок енергоефективності, зниження браку та стабільності якості протягом передбачуваного кількості місяців.
Один попередження стосовно заявок на енергозбереження в цілому. Енергозбереження завжди виражається щодо базисного показника, і базисні показники різні. Попросіть навести показник порівняння: один контейнер, один цикл, один матеріал, виміряний у кіловат-годинах на кілограм продукту або на тисячу предметів. Отриманий за заявою про економію енергії відсоток без зазначеного базисного показника – це маркетинг, а не інженерія. Визначений показник енергії на тисячу предметів видно в операційних звітах.
Крок 5: кількість голів і порожнин, скільки вам точно потрібно:
Кількість гнізд — найпряміший важіль впливу на випуск за годину, а також найчастіше завищуваний параметр для першої машини. Кожен додатковий модуль головки фільєри збільшує потребу в пластикації, ширину замикання, вартість форми, навантаження на охолодження та час налагодження. Правильна цифра — найменша, яка забезпечує ваш реальний погодинний план із прийнятним запасом.
Арифметика дуже проста. Кількість деталей в годину дорівнює 3600 діленому на час циклу в секундах, помноженому на кількість ячеак, помноженого на ваш фактор ефективності. Головка з чотирьма ячейками, що працює з циклом 12 секунд з коефіцієнтом ефективності 0,78, дає 3600 ділене на 12, помножене на 4, помножене на 0,78, що дорівнює 936 деталей в годину. Ті ж самі ячейки з 18-секундним циклом дають 624 деталей в годину. Время циклу, а не кількість ячеек само по собі, дозволяє визначити вашу продуктивність.
Другий обмежувальний фактор – пластифікація. Подвійте вагу деталі плюс вагу помутніння на кількість предметів за годину, щоб отримати потрібну продуктивність у кг/год. Флакон вагою 45 г, який містить 18 г помутніння, витрачає 63 г плавленого матеріалу на ямку за цикъл. При 936 предметах за годину це становить приблизно 59 кг/год, що зручно для гвинта діаметром від 55 до 65 мм. Додайте 8 ямок при тому ж циклах, і попит перевищить 110 кг/год, що змусить вас використовувати більший гвинт та велику категорію машини.
| Кількість гнізд | Типовий розмір контейнера | Вимагається діапазон пропускної здатності | типовий діаметр шнека | Індекс вартості формування | Побудова та проведення модернізацій. |
|---|---|---|---|---|---|
| У 1 камері | 5 л до 30 л | 25 to 90 kg/h.. | 55–90 мм | 100 | Низький |
| Два вакууми. | 1 L to 5 L | 40 – 100 кг/год | 55 – 75 мм | 165 до 185 | Низька до середньої |
| 4 полюси | Від 250 мл до 2 л. | 55 до 130 кг/год | Від 65 до 80 мм | 290 до 330 | Medium |
| 6 cavities | 100 мл–1 л | 70 to 150 kg/h.. | 70‑90 мм. | 420 – 480 мм | середній – високий |
| 8 камер | 30 мл до 500 мл | 80-170 кг / год | Від 75 до 90 мм. | 550 до 620 | Маркування проводу в стіні |
Індекс вартості прес-форми в таблиці вище відносий і базується на виду набору прес-форм з одним камерою, який дорівнює 100 балам. Зазначимо, що кількість камер не лінійно впливає на вартість прес-форм, оскільки основна частина прес-форм, кулерні та крепежні деталі використовуються спільно. Однак це впливає на трудомісткість зміни форм і наслідки виходу форма з діапазону їх можливостей: при восьми камерах погана камера ставить під сумнів 12,5 відсотка виробленої продукції, яка отримуватиме статус відкинутого або сортувального засипу.
Також є якісний параметр. Для забезпечення рівномірного розподілу розплавленої речовини по шести або восьми основним модулям прес-матриці необхідно дбайливо проектувати прес-матрицю та запровадити послідовний контроль температури; неузгодженість виявляється як варіація ваги між порожнинами. Для першого агрегату вдвоє або вчетверо більше порожнини є оптимальним рішенням для більшості бізнесів, що виробляють контейнери. Воно дозволяє отримувати значущий результат, робить балансування простим і залишає достатню можливість додавати більшу прес-матрицю пізніше, якщо потреба виправдовує це.
A related question is whether to buy a spare die head or spare mandrel and die set at the time of order. The answer is usually yes for the sizes you expect to run most, because tooling ordered later arrives later, and a machine waiting for a die set is producing nothing. Tooling ordered with the machine also gets validated during the factory acceptance run, which converts a shipping item into a proven item.
Шаг 6: Правильне читання специфікаційного листа
Елементи технічного опису ЕБМ містять, можливо, сорок цифр, з яких приблизно вісім визначають, чи підходить машина для вашого бізнесу. Навчання швидкому розпізнаванню цих вісьми цифр – це найбільш передається навик в цілому цьому процесі, оскільки він дозволяє порівнювати пропозиції на технічному рівні, а не за якістю презентації.
Діаметр шнека and L/D ratio
Диаметр гвинта задає максимальний ступінь пластифікації. Як робочий критерій для ПВХ, 45-міліметровий гвинт дає приблизно 30–45 кг/год, 55-міліметровий гвинт – 50–70 кг/год, 65-міліметровий гвинт – 70–100 кг/год, 75-міліметровий гвинт – 100–140 кг/год, а 90-міліметровий гвинт – 150–200 кг/год. Реальні показники залежать від геометрії гвинта, профілю температури барабана і характеристик матеріалу, тому слід розглядати ці дані як рекомендації, а не гарантії.
Рівнообмірність L/D, виражена як довжина, поділена на діаметр, зазвичай становить 24 – 28 для формування виливним методом. Більша довжина L/D забезпечує більше довжини плавлення та кращу однорідність, що важливо при роботі з регрануванням або колірним матричним матеріалом. Короче L/D скорочує час перебування, що важливо для тепловатривних матеріалів, таких як ПВХ. Якщо ви плануєте працювати з 30% регранування та більше, віддайте перевагу більшій довжині L/D.
Коефіцієнт стискання та конструкція винта
Значення співвідношення здавлювання — це відношення глибини каналу в зоні подачі до глибини каналу в зоні вимірювання. HDPE добре функціонує при співвідношенні 2,5 до 3,2:1; PP перевагу віддає 3,0 до 4,0:1; жорсткий ПВХ потребує конструкції з низьким бойком при співвідношенні 2,0 до 2,5:1 без мертвих місць, оскільки розкладається ПВХ виділяє кислотоутворюючі продукти, які пошкоджують барабан і гвинт. Гвинт з пластикових поліолефінів для загального призначення добре працює з ПЕ і ПП, але запуск ПВХ на той самий гвинт — це справжня помилка, а не компроміс.
сила захвату та штрих захвата
Закриплювальний момент повинен співпадати тиском, що діє на проектуване площу деталі, з запасом для надійного зламу контейнера. Машини для контейнерів до 5 л зазвичай працюють у діапазоні від 3 до 12 т; машини для контейнерів об'ємом 10-30 л розташовані у діапазоні 12-30 т. Довжина стави закріплення, яку часто не враховують, повинна відповідати діаметру контейнера плюс зазор для відчинення преса. Контейнер, який відповідає величині закріплювального моменту, але не довжині стави закріплення, просто неможливо виготовити на цій машині.
Поглиблена потужність порівняно з фактичним споживанням
Встановлена мощність на лінії обробки варіюється від приблизно 15 кВт на компактний одноклінінговий станок до 75 кВт на великий багатокамерний двоклінінговий станок, що включає нагрівачі, двигун та вбудовані допоміжні пристрої. Надійна потужність в режимі стабільної роботи становить від 45 до 65 відсотків встановленої потужності, тому що нагрівачі камер працюють в циклі, а двигун подавлюється періодично. Харчуйте електроенергію за рахунок встановленої потужності з запасом, а поведінку споживання енергії оцінюйте, використовуючи аналіз фактичного споживання.
| Технічні характеристики; | Entry Range | Середній діапазон | Що це контролює | Помилка. |
|---|---|---|---|---|
| Діаметр шнека | 45 до 55 мм | 65 – 90 мм | Темп пластифікації, максимальний вихід | Вимірювання для теперішнього замовлення, а не на наступний рік |
| L/D ratio | Від 24 до 26 до | 26 до 28 до 1 | Гомогенність розплаву, терпимість до перемелювання | Ігноруємо його при плануванні використання вторинного матеріалу; |
| Коэффіцієнт стискання | 2,5-3,0 – 1 | 2,8 – 3,5 – 1 | Material compatibility, melt quality | Один гвинт для поліолефінів і ПВХ. |
| Зусилля змикання | 3–12 тонн | 12 – 30 тонн | Якість об'єднання, керування спалаху | Змішування сили і удару |
| 4. Крок закріплення. | 150 до 300 мм | 300-600 мм | Максимальний діаметр контейнера; | Не перевіряємо його у порівнянні з оброблюваним контейнером |
| модулі клейового приводу | 1 до 2 | 4 - 6 хв | Штуки, вироблені за один цикл | Перебільшене вентилювання гвинта. |
| Точки програмування парасину | 24 – 32 відсіву | 64 до 100 | Розподіл стін і вага частин | Прийняття мінімального пропонуваного значення. |
| Installed power | 15 до 40 кВт | 40-75 кВт | Розрахунок параметрів електрозабезпечення; | Замовлення запасів відповідно до характеристик устатковання без запасу |
| Маса машини | 2,5 – 5 т | 5 to 12 t | Заготовка і план кріплення. | Плановано жодного доступу крана або вантажопідіймального механізму |
Є ще один момент, на який варто звернути увагу: документована пробна виплавка в заводі з використанням вашого смоли і вашого преса, з записом часу циклу, ваги деталі, варіації ваги між порожнинами і кількості відмовлених виробів протягом тривалого періоду. Специфікаційний листок описує потенціал. Справжня виплавка описується очевидцями, і значно простіше виправити небаланс голови пресу перед відправкою, ніж після монтажу.
Серія Apollo ABLB: стандартний вхідний пункт.
Серія Apollo ABLB охоплює контейнери від 200 мл до 20 л на восьми різних типах машин, і це серія, яку в кінцевому підсумку обирають перші виробники, тому що цей діапазон об'ємів включає переважну більшість комерційно-доцільних продуктів для початкового етапу діяльності. Компанія Apollo, завод Wanplas, виготовляє ці машини як автоматичні екструзійно-холодний прес, які конфігуруються відповідно до програми контейнерів замовника, а не продаються як пакети із заведеними характеристиками.
В рамках цієї серії, ABLB 55 – це конфігурація, спеціально розроблена для діапазону від 2 л до 3 л, який є робочим розміром для упаковки засобів для прання, етільного масла, смазочних матеріалів та агрохімікатів. Це корисна відправна точка, оскільки вона розташовується точно на межі, де архітектура з двома станціями перестає бути необов’язковою для бізнесу, який хоче ефективного обсягу завантаження від одного агрегату.
Нижче наведено таблиця, в якій наведено типові діапазони обладнання із серії ABLB. Фінальні специфікації підтверджуються в рамках кожного проекту, оскільки вибір болтів, штуцерів та пристроїв кріплення залежить від геометрії контейнера, матеріалу та потоку, який потрібно обрати.
| Діапазон конфігурацій ABLB | Об'єм контейнера | Типово розташовані станції | Діаметр шнека | Відношення L/D | Основні модулі прес-матриці; | Indicative Cycle |
|---|---|---|---|---|---|---|
| конфігурація маленького контейнера | Від 200 мл до 1 л | Двостороння станція. | 50–65 мм | 24 до 28 до 1 | 2 до | 8 до 16 с |
| Конфігурація ABLB 55 | 2 л до 3 л | Одиночний або подвійний станок | 55–70 мм; | 24 до 28 до 1 | 1 to 4 | 16 - 26 с |
| конфігурація середнього контейнера | 3 L to 5 L | Двостороння станція. | Від 65 до 80 мм | 24 до 28 до 1 | 1 до 2 | Від 22 до 34 с. |
| Конфігурація бака | 5 л до 10 л | Одноканальна станція | 70‑90 мм. | 24 до 28 до 1 | 1 до 2 | від 35 до 60 с |
| Велика контейнерна конфігурація. | 10 л до 20 л | Одноканальна станція | 80-90 мм | 24 до 28 до 1 | 29 | 55–90 с; |
Деякі характеристики серії особливо важливі для покупця, який купує свій перший екструдер. Програмування товщини стінки форми є основою концепції машини, і є основним найціннішим інструментом для зменшення ваги деталей без втрати першої вантажопідйому або похиту. Налаштування форми та напруги є стандартною практикою, тому машини конфігуруються відповідно до електричної мережі та контейнерної програми місця призначення, а не адаптуються в місцях розміщення. І оскільки серія охоплює від 200 мл до 20 л з загальним операційним алгоритмом, оператор, навчений на одній конфігурації, може переходити на іншу без повторного навчання машини.
Компанія «Аполлон» переробляє PE, PP, PVC, PA, PC, ABS, PS, EVA, TPU і PETG у своїй гамі машин, що означає, що конструкцію шнека та барабана можна підібрати відповідно до програми обробки матеріалу на етапі замовлення, а не з відкриттям обмежень лише через два роки. Якщо бізнес-план розпочинається з ПЕ-пляшок для миючих засобів, але у другому році він включає прозорі косметичні контейнери з ПЕТГ, то це слід вказати під час визначення специфікації, щоб підготувати машину до обробки обох матеріальних програм.
Масштаби становлять значення для покупки першої машини за кордоном, тому що встановлюють, чи буде постачальник там, коли вам знадобляться запасні частини. Компанія Apollo функціонує з заводом, розташованим на території 8000 квадратних метрів в Шанджіаган, маючи 20-річний досвід виготовлення повинств з екструзії та обжимів, щорічну продуктивність близько 100 машин і більше ніж 4000 установок, експлуатованих більше ніж у 90 країнах. Установлений парк цих машин — практичний доказ того, чому серія ABLB консервативна в тих областях, де необхідно бути консервативним: конфігурації, які експлуатуються протягом 20 років служби на місці, повторюються.
Сераія Apollo Повністю електрична: коли вигідна інвестиція
Сорос АБЛБ включає в свій діапазон 200 мл - 20 л і замість гідравлічного привода використовує електромеханічний. Він призначений для підприємств, які прагнуть дотримуватися екологічних стандартів, працюють довгі години, де енергія коштує дешевше, а клієнтів, які вимагають фіксованого ваги компонентів протягом всього робочого дня. Воєдиноциклові операції на стандартних видимих ринках, створюючи контейнери загального призначення, як правило, лучше займаються на основі моделей АБЛБ, а після збільшення обсягу перейдуть на моделі, що розраховані на багатоколінний режим.
Три переваги спонукають до прийняття рішення. Споживання енергії значно знижується, тому що сила руху отримується тільки тоді, коли осьовий вузол переміщується, а не постійно циркулює через гідравлічну систему. Ризик забруднення зникає разом з маслом, що має велике значення для фармацевтичного, медичного та виробництва для контакту з продуктами харчування, коли масло вдихають поблизу зони лиття. І повторюваність поліпшується, бо сервоклапани не хронічно деформуються із-за температури масла, тому оцінена вага виробу у першій годині залишається такою ж, як у восьмій.
| Політика повністю електричного обладнання | Об'єм контейнера | Типово розташовані станції | Діаметр шнека | Основні модулі прес-матриці; | Рівень споживання енергії | Сектор з оптимальним поєднанням |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Компактна чиста конфігурація. | Від 200 мл до 1 л | Двостороння станція. | 50–65 мм | 2 до | 45 до 60 проти базового гідродинамічного значення 100 | Фармацевтичні, медичні, косметичні продукти |
| Стандартна конфігурація пляшок; | 1 L to 5 L | Двостороння станція. | Від 65 до 80 мм | 1 to 4 | 50 — 65 проти базової гідравлічної 100 | харчові продукти та напої, щоденні хімікати |
| Конфігурація бака | 5 л до 10 л | Одиночний або подвійний станок | 70‑90 мм. | 1 до 2 | 55 — 70 проти базової гідравлічної 100 | Хімічна промисловість, мастила |
| Велика контейнерна конфігурація. | 10 л до 20 л | Одноканальна станція | 80-90 мм | 29 | 55 — 70 проти базової гідравлічної 100 | Будинковий матеріал, агрохімікати |
Коли показник придбання вище оптимального загрожує порушити пропорції? Установлена закономірність: повністю електрохудожні машини окупляються швидше там, де холодна потужність залежить від тривалості роботи. При виробництві контейнерів загального призначення, де тривалість робочого дня велика, а ціни за електроенергію високі, а толкова теж оптимальне рішення - перейти на повністю електрохудожні машини. Однотілові операції на ринках, що виробляються обмежною партією, як правило, успішніше забезпечують виробництво, користуючись серійним шириною АБЛБ, а потім, коли обсяг випуску зросте, оновлюють виробничі потужності.
Для виробників, чия шлях розвитку веде до збільшення об'ємів контейнерів, серія ABLD включає контейнери від 20 л до 1500 л для важковикористуваних застосувань. Найчастіше перші покупці не починають там, але знати, що такий стіл наявний, корисно в плануванні другого обладнання, тому що утримування в межах однієї сім'ї машини дозволяє консолідувати навчання операторів, запасні частини та сервісні відносини, а не розпорошувати їх через несумісні платформи.
Форми: покупці компонентів вперше недооцінюють.
Виливна форма визначає якість виробу, час циклу і відсоток браку в більшій мірі, ніж будь-який інший елемент в лінії, і все ж саме на формі виробники частіше всього намагаються заощадити. Дешева форма на добрий машинобудівний завод випускає середні контейнери повільно; добре збудована форма на скромний завод виробляє хороші контейнери швидко. Якщо бюджет змушує йти на компроміси, то потрібно захистити форму.
Виливні прес-форми простіші, ніж прес-форми з ін’єкцією, оскільки відсутній стрижень, канал та система викидання, проте вони передбачають власні технологічні вимоги. Хід роботи прес-форми визначають чотири параметри:
Матеріал порожнини та охолодження
У більшості формах для розливання поліолефінів використовуються камери з алюмінієвої сполуки з високою теплопровідністю, так як швидкість виведення тепла впливає на час циклу, а алюміній проводить значно краще, ніж сталева цегла. Канали для охолодження повинні бути діаметром 8-12 мм, розташовані на відстані 15-25 мм від поверхні порожнини та розташовуватися таким чином, щоб відповідати профілю контейнера, а не буравлятися у вигідних прямих лініях. Турбулентний потік має значення більше, ніж об’єм потоку: вода, що рухається досить швидко, щоб розбити ламінарний потік, видаляє значно більше тепла, ніж більша, повільніше течія.
Практичний стандарт: на формі для пластикових пляшок об'ємом 1 л з добре охолодженими каналами час охолодження становить приблизно 55-65% від загального часу циклу. На недоохолодженій формі, яка призначена для пляшки такого ж об'єму, час охолодження може становити 75% і більше, а це означає, що виріб, який коштує менше, постійно зменшує продуктивність машини на п'яту частину та більше.
Пленчатий дизайн
Місце відділення — область, де половини матриці розрізаються та зварюються з формуванням. Ширшина відділочної поверхні, кут та буферна порожнина для розділення отходів впливають на міцність зварювання та на те, наскільки чисто відслона минає від формою. На краях віддіління використовуються вставки з берилію мідного або загартованої сталі, оскільки саме там триває найбільше зношення. Слабо відділене дно погано прогрузується, що у підсумку призводить до витеків, а причиною цього найчастіше є нестійкість геометрії відділення та недостатнє тиск заслінки, а не сам ресиноутворюючий матеріал.
Venting
Повітря, що потрапляє в порожнину між матрицею і стінкою порожнини, проявляється поганою визначеністю поверхні, неясним рельєфом та непостійним контактом з стінками. Виведення повітря досягається за допомогою підготовлених поверхонь порожнини, щілин для виходу повітря по лінії розбору та пінцетів у глибоких деталях. Це майже не вимагає затрат на етапі проектування і не може бути легко додатково введено пізніше.
Зони шиї та ручки
Калювання шиї визначає, чи надійно закриваються кришки. Якщо контейнер — це ручний двірник, то складова, в якій розташований його захисний пристрій, потребує особливого охолодження та процесу його зняття, оскільки це зона зі зниженим процентом охолодження, яка часто є головною в процесі роботи. Ручні контейнери також потребують особливого миття, адже потрібно зняти первинний нагар із тканинної кишеньки на ручці без пошкодження самого контейнера.
| Елемент прес-форми | Розрахункова практика. | Дія, якщо її ігнорувати. | Першочерговість проектування першої прес-форми |
|---|---|---|---|
| Матеріал гнізда | Алюмінієва легована сплав із високою провідністю для поліолефінів | Довший охолодження, нижчий вихідний показник | Необхідні пристрої. |
| Диаметр каналу охолодження | 8-12 мм, конструкція з фіксацією за формою отвору | Неоднорідне стирання, перекоси | Необхідні пристрої. |
| Відстань між каналом та порожниною | 15–25 мм | Жаркі точки, маркування поверхні | Необхідні пристрої. |
| Режим перетікання охолоджуючої рідини. | турбулентний, перевіряється за допомогою контролю швидкості потоку. | Час цикла на 10-25% довший | Необхідні пристрої. |
| Затискальні вставки | Берілієвий мідь або загартована сталь | Поломки зварювання, зношування краювання, упускання. | Необхідні пристрої. |
| Venting | Острувала поверхня плюс вентиляційні отвори по лінії розділу | Недостатнє вивчення деталей, сліди застряглого повітря | Необхідні пристрої. |
| Калібрування шийки | Калібрований пінцет зі засвічувальним кільцем | Дефекти герметизації ребер | Необхідно для рідин |
| Охолодження сумки для ручки. | Розділена схема для оброблених контейнерів. | Цикл розраховується згідно з найповільнішим режимом | Необхідні для баків для зберігання мастила |
| Дата і маркування порожнини | Замінні вклади. | Розриви в покази на відсутність спостережень з боку споживачів | Рекомендовано |
| Висока швидкість монтажу | Стандартизовані обсадові пластини | Довгі перерви у роботі, втрачені години | Рекомендовано |
Замовляйте пресові матриці разом з машиною, де це можливо. Коли машина і матриця походять з одного технологічного процесу, підключення для охолодження, геометрія опромінюючого штифта і хід затиску підтверджуються спільно під час пуску при випробуванні, а не за рішенням двох контрагентів після встановлення. Компанія "Аполлон" забезпечує адаптацію прес-форми в рамках стандартної адаптації машини, що є практичною причиною, чому нові покупці уникають класичної споруки між формою і машиною.
Шостий крок: повний перелік допоміжного устаткування
Машина для спінювання сама по собі нічого не виробляє. Їй потрібно охолодження, стиснутий повітря, переміщення матеріалів та уловлювання відходів, перш ніж вона зможе працювати одну безперервну зміну. При цьому ці допоміжні засоби як правило становлять від 25 до 45% загальних витрат на лінію. Нові виробники, які передбачають в бюджеті тільки саму машину, здогадуються про це в самий несприятливий момент, зазвичай на тиждень після надходження машини.
Це повна мінімально придатна лінія, після якої необхідно установити додаткове обладнання, як тільки у вас зростає виробництво.
| Оборудование | Функція | Типова розміщення входу | Необхідність. | Investment Index Share |
|---|---|---|---|---|
| Формовочні матриці | Формує контейнер | 1–4 порожнини на один виріб | Необхідні пристрої. | 12-25 пунктів, |
| Охолоджувач води | Охолоджує форми і гідравлічне масло. | Споживча потужність охолодження від 8 до 20 кВт. | Необхідні пристрої. | 6-12 пунктів |
| Пізначкова насосна станція для циркуляції води | Розподіляє охолоджуючий засіб в ланцюгах форми | 2-6 м3/год, 0,25-0,4 МПа. | Необхідні пристрої. | 1-3 пункти |
| Пневматичний компресор | Насос для подачі повітря з роздуванням та компресора | 0,8-1,5 м³/хв at 0,8 – 1,0 МПа | Необхідні пристрої. | 5–10 балів |
| Сушильна установка та фільтрація, | Видаляє вологу і мастило з опромінюваного повітря | Узгодження з потоком компресора. | Необхідні пристрої. | 1-3 пункти |
| Щебінкова установка, яка працює поза стендом | Переробляє хмару для повторного використання відразу. | 3-7,5 кВт, 30-80 кг/год | Необхідні пристрої. | 3-6 балів |
| Завантажувач в порожньому бункері | Перекачує смолу та перемелювання до бункера. | 300-800 кг/год, 0,75-1,5 кВт | Необхідні пристрої. | 1-3 пункти |
| Станція для переплавки та перемішування з добавками | Стійкий показник повторної тароутворюючої маси | Об'ємний або гравіметричний | Жорстко рекомендовано, | 2-4 пункти |
| Блок вилучення ополіскування. | Усуває заявик та згасаючу кіль-кову хмару. | Зустрічається з геометричними характеристиками контейнера | Рекомендовано | 3-7 балів |
| Прилад для виявлення течі | Виявляє пінтоплі та слабов'яжучі з'єднання. | Вбудована чи незалежна установка, за порожниною | Необхідно для рідин | 4-9 пунктів |
| Дегідратор висушування | Висушує гігроскопічні матеріали | Виключно для PETG, PC, PA, | Залежить від матеріалу | 3-6 балів |
| Конвеєр та збірний стіл. | Переміщує готову тару на упаковку. | 2-4 м ланцюга | Рекомендовано | 1-2 бали |
| Кульовий теплообмінник | Відводить тепло від циркуляційного контура охолодження. | Розміраний з урахуванням потужності охолоджувача | Залежить від клімату | 2-4 пункти |
| Друкування або маркування | Оздоблює контейнер | Ситотрафаретна друк чи свічкова інспекція обличчя, | Залежить від ринку | Від 4 до 12 пунктів. |
Два додаткових пристрої заслуговують особливого коментаря, оскільки в них нещодавно починали працювати новатори, а через деякий час постійно жаль, що так зробили.
Модернізація холодильної установки.Недовантаження холодильника є найпоширенішою помилкою в галузі. Правильно розрахуйте навантаження: охолодження розплаву поліолефінової смоли від 190 градусів Цельсія до температури висівання близько 40 градусів Цельсія вимагає видалення приблизно 600-650 кДж за один кілограм. При пропускній спроможності 60 кг/год це близько 10-11 кВт охолодження процесу, не враховуючи охолодження гідравлічним маслом на гідравлічному насоси, яке може збільшити продукт на 30-50 відсотків. Додайте запас на температуру в цеху влітку та вказуйте відповідно. Недостатній холодильник не виникає на очевидних ознаках, він просто уповільнює кожний цикл протягом всього служіння лінії.
Гримерфарш становить 15-35% ваги свинцю, що залежить від геометрії контейнера, тому відбор матеріалу не є додатковим обов'язком - це основа економіки. Розмістіть гранулятор поруч з машиною, просійте джерело повторної переробки, і контрольуйте співвідношення джерела повторної переробки цілеспрямовано, а не опускайте все, що повертається, в бункер. Неконтрольоване співвідношення джерела повторної переробки призводить до варіювання ваги деталей, і внаслідок цього до варіювання товщини стінок, що в кінцевому підсумку «спалили» машину.
Планування заводу: енергія, вода, повітря та площа підлоги.
Найбільшою, уникною затримкою в першому проекті з виробництва пластмас є громадські та комунальні проблеми, а не механічні. Машини надходять в строк і залишаються чекати тижнями, поки завершується монтаж трансформаторів, прокладка компресорної лінії чи обладнання, яке може тримати вагу виробничої лінії. Розробіть в межах проекту систему громадського господарства параллельно з замовленням інструментарію, а не після його отримання.
Подача електричного струму
Більшість промислових машин використовують трифазне живлення з напругою 380 В при 50 або 60 Гц, залежно від ринку, до якого надійде прилад. Потрібно перевірити локальний вольтаж, частота та фазовий розподіл на етапі замовлення, оскільки налаштування вольтажа проводиться просто, до того як прилад буде виготовлений, а після виготовлення – складно. Розмір постачальної потужності повинен складати від 1,3 до 1,5 разу більше загальної вбудованої потужності для компенсації початкових струмів та майбутніх допоміжних приладів. Для комплексу, у складі якої знаходяться прилад, охолоджувач, компресор і допоміжні прилади, чий установлена потужність становить від 55 до 80 кВт, необхідний потужний апарат з капітальною потужністю у районі 100 кВА. Це цілком прийнятна цифра для планування.
Охолоджуюча вода
Плануйте від 2 до 6 кубометрів проточуючої охолодженої води на годину для підйомної лінії, подаваної приблизно при 0,25-0,4 МПа. Вода для форм, як правило, має температуру від 8 до 15 градусів Цельсія для поліолефінів, достатньо низьку, щоб швидко виводити тепло, але не настільки низьку, щоб на поверхнях форм у вологому кліматі не утворювався конденсат. Компресування охолоджуючого масла зазвичай здійснюється на окремій, теплішій колії. Звертайте увагу на воду: Накопичення осаду в каналах форми веде до повного зниження теплопередачі, а формоутворювач з забрудненим охолодженням поводиться так, як би він був погано спроектований.
Стиснене повітря
Покиданий повітря звичайно подається при тиску 0,8-1,0 МПа. Оцініть споживання за обсягом контейнера: кожний потік споживає приблизно обсяг контейнера, помножений на коефіцієнт абсолютного тиску, плюс промивання та пневматичну активацію. Линія з чотирма порожнинами, що виробляє 900 однолітрових пляшок на годину, як правило, потребує близько 0,8-1,5 кубометрів вільного повітря в секунду, що відповідає компресору класу 7,5-15 кВт. Повітря необхідно осушувати та фільтрувати, тому що волога в потіці повітря позначує внутрішні поверхні контейнерів та руйнує пневматичні компоненти.
Площа підлоги, висота та навантаження
Висота лінії для контейнерів до 5 л звичайно становить від 45 до 70 квадратних метрів, включаючи машину, холодильник, компресор, гранулятор, сховище матеріалу на боці машини та ходові галереї для оператора. Для обслуговування та заміни прес-форм запасіть вільну ширину не меншу 1,2 метра навколо машини. Відстань до стелі від 4,0 до 4,5 метра комфортна для машин класу ABLB; машини з акумулятором та більші контейнерні машини потребують більшого висоти та, що важливо, доступ для піднімального пристрою або вантажопідйомного механізму для заміни форм та обробки.
Завантаження на підлогу рідко є проблемою для машин для первинної обробки вагою від 2,5 до 5 тонн на стандартній промисловій смузі, однак рекомендуємо перевірити товщину і рівність смуги. Машини вирівнюються під час монтажу, а площа, яка наглухо згинається з часом змінює настрій кріплення.
| Ціна послуг або обладнання | Значення планування лінії подачі | Примітки |
|---|---|---|
| Сумарна встановлена потужність | 35-80 кВт | Машина плюс охолоджувач, компресор, гранулятор, завантажувач |
| Рекомендована потужність подавання | Приблизно 100 кВА | Від 1,3 до 1,5 разів встановленої потужності |
| Напруга та частота, | Підтверджується на етапі замовлення | Трехфазна, специфічна для ринку |
| Потік охолодженої води. | 2-6 м3/год | 0,25-0,4 МПа на трубопроводі |
| Температура води в формі | 8-15°С | Збільште потужність під час пиловитого клімату |
| Давлення стислого повітря | 0,8 – 1,0 МПа | Висушена та фільтрована |
| Потік стисненого повітря, | 0,8-1,5 м³/хв | Вагала з подрахунком порожнин і обсягів |
| Площа монтажу обладнання і додаткового підлогу. | 45 до 70 м² | Виключає зберігання |
| Склад для зберігання сировини | 15-30 м2 | Від двох до чотирьох тижнів пластика |
| Зберігання готової продукції | Використовуйте ПРЯМО цей формат: "1. " на рядок, а іншого нічого не записуйте. | Засипані контейнери громіздкі, плануйте сприятливо |
| Висота стелі, | Як мінімум 4,0-4,5м | Для акумуляторних машин |
| Маса машини | 2,5-8 тонн | Підтвердити установку і маршрут транспортування |
| Температура в цеху | Нижче 35 °С є перевагою | впливає на параметри холодильника |
Хранение готової продукції є одним з пунктів, які завжди дивують нових виробників формовок під тиском. Контейнери займають багато вільного простору за об'ємом. Лінія з чотири камери, що виготовляє 900 літрових пляшок за годину, виробляє близько 7 200 пляшок за смугу і навіть у накладних або в бульках. Якщо ваш покупець відбирає готову продукцію на тижневих, а не на щоденних замовленнях, скористайтеся розміром складського приміщення на одного тижня роботи, а не одного дня.
Investment Planning Without Guesswork: An Index Method
Ставки в євро швидко зношуються і залежать від ринку, конфігурації та специфікації, тому є корисним організовувати перше інвестиційне вкладення в ЕВЗ на основі індексу. Встановити загальну вартість першої машини рівною базовому рівню з однією двопорівкової пресовою станцією, включно з основними допоміжними пристроями та однією однопорівкової пресс-формою, на 100 балів. Кожну іншу конфігурацію можна показати відносно цієї бази і цей порівняльний критерій залишається дійсним, незалежно від того, де і коли ви купите машину.
| Line Конфігурація | Показник роботи машини | Штампи та інструментарій, | Індекс допоміжних обладнань | Індекс загальних інвестицій | Відносний обсяг роботи |
|---|---|---|---|---|---|
| Основні дані: вхідна одноважільна станція, 1 камера, до 5 л | 62 | 185 | 22 | 100 | 1.0 |
| Вхідна двопресова станція з 2 порожнинами, до 2 л | 85 | 24 | 26 | 135 | 1.9-2.2 |
| Двопозиційна станція середнього діапазону, 4 порожнини, привід з сервоприводом | 118 | 36 | 31 | 185 | 3.4 to 4.0 |
| Повністю електрична двопресова станція з 4 порожнинами | 152 | 36 | 29 | 217 | 3,5-4,1 |
| Одне робоче місце з акумулятором, до 30 літрів | 140 | 34 | 38 | 212 | 0,8-1,1 |
| Двостороння станція., 6 cavities, with deflashing and leak testing | 135 | 52 | 45 | 232 | 5,0-5,8 |
Прочитайте таблицю з можливостями виробництва на тлі індексу вкладень, тому що цей відсоток є реальним рішенням. Вхідна двопоточна станція коштує на 35% більше, ніж базові моделі, та виробляє приблизно у два рази більше. Сімовиханова лінія коштує на 132% більше та виробляє у 5 разів більше. В показниках з енергоємністю, продуктивність дешевшає при зростанні обсягу, це саме тому, що пристосована на розмір індивідуальна машина зазвичай є найвищою ціною, яку потрібно платити за можливу продуктивність.
Вага становить окремість процесу. Продуктивність, яку ви не продали, є продуктивністю, яку ви покладалися, але за неї не отримали жодної копійки. Саме тому правильна перша машина — це та, що відповідає вашій затвердженій книзі замовлень з невеликим запасом на зростання, а не та, яка за паперовими даними має найкраще співвідношення продуктивності до кількості замовлень.
Де фінансуються операційні витрати
Розуміння структури витрат на переобладнання запобігає найбільш поширеної помилці в плануванні, яка полягає в оптимізації неправильного параметра. Для типового процесу експлуатації контейнерів з ПЕВД приблизний розподіл одиничних витрат на переобладнання виглядає так:
| Елемент витрат | Типовий відсоток вартості одиниці | Основний підйомник | Реальний потенціал покращення |
|---|---|---|---|
| Готова смола, вираховуючи вжиту сулу | 58–72 відсотки | Вага частини за допомогою програмування порівняння | Зниження ваги продукту на 5-15 відсотків |
| Енергія | Від 12 до 18 відсотків. | Технологія привода, розміщення охолоджувача, ізоляція | 25 до 50 відсотків з електроприводом |
| Непрямий труд | від 8 до 14 відсотків | автоматизація очищення і упакування | 30 to 50 percent with in-line handling |
| Амортизація тількилих деталей і прес-форм | 3–6 відсотків | Вік виливниці та використання порожнини | Скромний дизайн |
| Впровадження та запчасти | Від 2 до 5 відсотків. | Навчання практиці профілактичного обслуговування | Значне, якщо наразі реактивне |
| Втрати якості та переробки | від 1 до 4 відсотків | перевірка герметичності, стабільність процесу | Великі якість в перші шість місяців |
Урок очевидний: смола домінує. 10-відсоткова згода маси деталей, досягнута за рахунок покращеного програмування перепуску та хорошо охолодженого молде, дає більший результат, ніж будь-яка порівнянна економия іншими способами. Саме тому вирішеність програмування, якість охолодження молде та однорідність маси є специфікаціями, яких варто захищати під час переговорів, а відтак зменшення їх при скороченні входу в засіб може бути помилковою економією.
Пролонгація виплати, а не грошовий вираз
Продуктивність залежить від використання значно більше, ніж від показника закупівлі. Нижче наведена таблиця, в якій виражений реальний діапазон протягом місяців для стандартної лінії виробництва з постійною базою клієнтів, при середніх показниках відходів і відсутності особливих раптових перемін на ринку.
| Наявність вільного простору | Швидкість зміни | Типовий діапазон окупності. | Головний ризик |
|---|---|---|---|
| 50 відсотків | Одна зміна, нерегулярні замовлення | від 26 до 38 місяців | змінність замовлень, безробітний об'єм |
| 70 percent | Один-два зміни, стабільні замовлення. | 14–22 місяці | Коефіцієнт відходів, зміна ваги деталей |
| 85 відсотків | Дві-три зміни, замовлений обсяг | 11-17 місяців. | Непередбачені простої, час доставки запасних частин |
| 85 відсотків з високим відходом | Дві-три зміни, нестабільний процес | від 18 до 28 місяців | Контроль процесу, підготовка операторів. |
Обов'язково зверніть увагу на останню стовпчик. Линия з високою продуктивністю, що переживає нестабільні процеси, окупається повільніше, ніж машина з середньою продуктивністю, що переживає стабільні процеси. Дисципліна в процесі є фактором, спрямованим на інвестиції, а не на софт фактори, і ви саме контрольуєте її засобами навчання і вимірювань.
Обладнання та фінальні продукти, які ви можете реально продати
Проектування та формування при високому тиску застосовується в різних галузях, а машини Apollo використовуються у виробництві продуктів харчування та напоїв, продуктів для домашнього господарства, хімічної промисловості, будівельних матеріалів, медикаментів та фармацевтичних препаратів, автомобілебудування, транспорту та культурних та спортивних обладнаннях. Для виробництва першого агрегату важливе не те, на якіх ринках він може працювати, а на які з них можна поширюватися з одним агрегатом, одним чи двома запасами форм та невеликою командою.
| Галузь | Typical End Products | Диапазон об'єму | Матеріал | Труднощі впровадження | Основне вимога |
|---|---|---|---|---|---|
| Кожен день. | Пляшки із миючими засобами, пляшки з шампунем, контейнери з дезінфікуючими засобами | 200 мл до 5 л | HDPE | Низький | Показники продуктивності ESCR, яке забезпечує гладку поверхню в ділянці горловини |
| продукти харчування та напої | Бутылки для едульового масла, бутылки для соусів, тара для молочних продуктів. | 250 мл до 5 л | HDPE, PP | Medium | Згода з нормами щодо контакту з продуктами харчування, контроль гігієни. |
| Хімічна промисловість | Баки для розчинів протруювачів у сільському господарстві, пляшки для розчинників; | 1 л до 30 л | ППДДВП, ППДВП з високою розтяжністю | Medium | Відповідність нормативам про рівномірність стінок, тести з протіканням, сертифікат пакування |
| Будівний матеріал | Контейнери для клейових матеріалів, упаковка лаку і добавок. | 500 мл – 20 л | HDPE | Низька до середньої | Хімічна стійкість, можливість складання |
| Медичні та фармацевтичні | Бутильки для рідин, контейнери для таблеток, упаковка для дезінфектанту | 30 мл до 1 л | HDPE, PP, PETG.. | Маркування проводу в стіні | Чиста виробнича середовища, документований контроль процесу. |
| Виробництво автомобілів | Вентиляційні канали, ємності для миття, баки для розширення теплоносія. | Від 0,5 л до 8 л | HDPE, PP, PA | Маркування проводу в стіні | Стійкість розміру, перевірка окремих складових |
| Транспорт та логістика | Оброблені судини, паковка в об'ємах з верхом з закритим клапаном | 5 л до 30 л | HMWHDPE | середній – високий | Ефективність роботи, міцність верхньої навантаження |
| Культурний і спортивний. | Пустотні іграшки, спортивні пляшки, товари для дозвілля | 200 ml до 20 л | HDPE, PP, PVC | Низький | Глибина та якість поверхні, рівність кольору |
У більшості випадків на перших декілька машин попередня семінарна програма виконується щодня у такому порядку: спочатку хімічна продукція, потім упаковка для будівельних матеріалів та хімічної промисловості, а потім упаковка для харчової промисловості після встановлення вогнища (гігієни та документації), і тільки після цього виникає потреба в перевірці процесу за установленим порядком, який на момент виходу в експлуатацію машинний прес ще не може мати. Цей порядок не залежить від можливостей машини — це пов’язано зі зрілістю системи якості, яка існує навколо поставленої машини.
Один практичний комерційний момент. Локальний занурювальний формотворення має структурну перевагу на всіх ринках, тому що доставка порожніх контейнерів означає доставку повітря. Виробник контейнерів у доставчій зоні заповнювача конкурує з економікою логістики на великі відстані, яка суттєво сприяє локальному постачанню. Це і є основною причиною життєздатності одночергового виробництва на ринку, де вже є великі виробники: радіус перевезення, а не фабрика, визначає конкурентний сектор.
Руководство по вибору моделі за потребою
Ця таблиця перетворює ланцюг рішень в конкретні рекомендації з лінійки Apollo. Використовуйте її для підбору конфігурації, а потім перевірте повний перелік специфікацій на основі ваших креслень, класу смолу та потрібного циклу.
| Ваше вимогання (1 рядок) | Контейнер та матеріал. | Ціль виходу (1 рядок) | Рекомендована конфігурація «Apollo» | Представлені порожні подушки | Чому |
|---|---|---|---|---|---|
| Розпочати бізнес з випуску флаконів для косметичних та гігієнічних препаратів. | 100 мл до 500 мл, HDPE або PP | 1500–3000 шт / год | Система ABLB, малий контейнер, двокорпусна станція | 4 - 6 хв | Короткі цикли і багатокамерні головки перетворюють скромну гвинтову конструкцію на високий обсяг випуску |
| Поставка місцевого засобу для промивання. | Від 500 мл до 2 л., HDPE | Від 600 до 1200 шт. на годину. | Серія ABLB, двопоточна станція; | 2–4. | Найкраща співвідношення продуктивності, витрат на виливницю та простоти заміни |
| Пакування олії для місцевої торгової марки | Від 1 до 5 л, НДПЕ або ПП. | 400-900 шт / год. | Рішення ABLB 55 (комбінація контейнерів середньої габаритної ширини) з двома станціями – це оптимальне рішення для більшості виробників-новбджок, особливо в упаковці середніх контейнерів діаметром від 55 до 65 мм, з L/D від 24 до 28, стяжною силою в діапазоні від 3 до 12 тонн і пристроєм для формування з двома або чотирма портами. Така конфігурація позволяет виготовляти контейнери об'ємом від 100 мл до 5 л – саме в цьому відрізку аналітична специфікація замовлень багатьох нових виробників. У лінійці «Аполлон» це відповідає конфігураціям серарій ABLB та ABLB | 1 to 4 | Вздовж цих ліній ви можете обробляти весь асортимент комерційних пляшок одного розміру |
| Каністри з маслом і агрохімікальними сполуками | 4 л до 10 л, ПЭТВ | від 150 до 350 штук / год | Система ABLB, контейнер на волосі, однокорпусна станція | 1 до 2 | Більша довжина обробки та сили удару, підтримка обробки геометрії |
| Контейнери для хімічних матеріалів до 20 л. | 10 л до 20 л, HMWHDPE | 60 до 150 штук / год | Сорос АБЛБ, конфігурація для виробництва великих тарів, єдиний стан | 29 | Більша маса вихідного зразка, вищий клас затиску, можливість виготовлення товстих стінок |
| Фармацевтичні і медичні контейнери. | 30 мл до 1 л, HDPE, PP або PETG. | Від 1 200 до 2 500 штук на годину | Серія повністю електричних автономних машин, компактна конструкція і чистота | 4 - 6 хв | Немає рідкого мастила поблизу продукту, чіткість повторюваності ваги |
| Дві зміни або три змінний процес виробництва | 1 л до 5 л, ПЕТВ | 700 – 1400 чс / год | Напрямкова лінія повністю електроенергетичної системи, стандартна комплектація баку. | 2–4. | Енергозберігання у складі з часом роботи |
| Прозорі літрові пляшки | 100 мл – 1 л, ПЕТГ або ПВХ | Від 800 до 1 800 шт./год. | ABLB або повністю електрична конструкція з матеріаломістким гвинтом | 2 до | Геометрія та регулювання температури гвинта відповідають смоле |
| Технічні та автомобільні порожні деталі | 0,5 л до 8 л, ПЭТВ, ПП або ПА | від 80 до 300 штук / год | Серія ABLB із програмуванням високу роздільною здатністю; | 1 до 2 | Контроль розподілу стінки для складної геометрії |
| Планується розширення в великі контейнери. | 20 л і більше | Згідно з проектом | Серія ABLD як друга машина | 29 | Останете на одній платформі під час навчання операторів та технічного обслуговування |
Якщо ваше вимога не зазначена у цьому списку, то зазвичай це означає одне з двох: або контейнер розташований на межі між двома конфігураціями, або калькуляція продуктивності і розмір контейнера помилкові. У обох випадках вирішення проблеми відбувається швидко, завдяки технічному аналізу креслення контейнера та обумовленого цикла роботи, а не завдяки вибору з каталогу.
Дванадцять помилок, які роблять новий покупці обладнання від EBM.
Впливові способи, спричинені невдачами в перших проектах EBM, досить консервативні в усіх точках Землі та за всіма типами контейнерів. Кожен із дванадцяти нижчеперелічених можна уникнути на стадії специфікації та більшість стають дорогими або неможливими для ремонту після монтажу.
| Помилка | Що відбувається | Правильне підхід | Коли необхідно ліквідувати витік. |
|---|---|---|---|
| 1. Занадто мало точок програмування в обробці | Не можна регулювати товщину стінки, маса деталей постійно залишається високою | Specify 64 to 100 points for anything beyond simple round bottles | Перед замовленням |
| 2. Ощадливе проектування охолодження прес-форм | Тривалість циклу на 15-25% довше у той час, поки живет прес-форма | Канали у відповідності з профілем, перевірена турбулентна потік. | При розробці формування |
| 3. Не проводиться тестування на витік для рідинних упаковок | Проблеми на місці, претензії покупців, втрачені контракти | Тестування утиску бюджету, оскільки це необхідно, а не вибірково | Перед першим відправленням. |
| 4. Неравномірне співвідношення компресії гвинти та матеріалу | Погана якість розплавленого матеріалу, деградація, дефекти на поверхні. | Налаштування конструкції гвинта відповідно до фактичного програмування смоли | Перед замовленням |
| 5. Ігнорування прав людини в умовах хімічного контакту | Стави перекриваються на тижні після заповнення | Визначте документовані показники класів ПЧЧ і перевірте їх. | Вибір матеріалу. |
| 6. Недостатня максимальна потужність холодильника | Усі цикли значно триваліші, а виробництво постійно зменшується | Розрахуйте навантаження теплоти плавлення плюс охолодження олії з запасом | Планування лінії |
| 7. Неконтрольований співвідношення повторної переробки | Збільшення ваги деталі та зменшення товщини стінки | Видаляти зливки методом реградування, промивати та тримати чистими. | Участь у запуску в експлуатацію |
| 8. Налаштовуючи машину лише під теперішній замовлення | Другий придбання потрібен протягом 18 місяців | Вкажіть крок і голову преса з запасом для зростання | Перед замовленням |
| 9. Змилювання сили кріплення з ходом кріплення | Контейнер фізично не може бути виготовлений завдяки формуванню | Перевірка як по діаметру, так і по висоті тару | Перед замовленням |
| 10. Ігнорування зберігання готової продукції | Вироблення зупиняється, оскільки немає місця для розміщення продукції | Планування сховища для повного циклу поставок. | Планування на заводі |
| 11. Немає плану підготовки операторів | Обсяг відходів залишається високим, процес ніколи не стабілізується | Тренінг під час установки та ще один раз через місяць | Участь у запуску в експлуатацію |
| 12. Немає запасних частин при собі | Невелика поломка може призвести до зупинки роботи протягом декількох тижнів | Знос статкових частин та елементів опалення з першого дня експлуатації. | Згідно з замовленням на обладнання |
Три з цих причин вимагають розширення, оскільки вони представляють найбільші накопичені втрати.
Розміри програмуванняПрограмування товщини стінки - це механізм, за допомогою якого ви вилучаєте матеріал зі зон, де контейнер цього не потребує. Для контейнера, який має вкриття, панель з інформацією, основу і ручку, не можна виконати індивідуально обробку кожної зони. А при наявності 100 точок це можливо. Тому що смола досить спостерігає 60-72% від вартості одиниці, програматор не є функцією, яка сприяє комфорту, він є основним інструментом контролю чистки на машині.
Тестування на герметичність. Контейнері, зроблені за формою, викованою методом лиття під тиском, не витримують тесту герметичності на пошкодження пасової з'єднувальній петлі, а дефект пасової з'єднувальної петлі часто незамкнутий. Виробники, які поставляють пакування для рідини без тестування на герметичність, в результаті потрапляють в ренту з дефектними партиями, і в упаковці, одна протекаюча партія може призвести до руйнування відносин з клієнтом, на якій було затрачено два роки праці. Тестування на герметичність кожної порожнини дає вам і діагностичні дані, оскільки несправності, концентровані в одній порожнині, відразу вказують на проблему щодо з'єднувальних деталей або охолодження.
Запасні частини. Машини відмовляються на мелких деталях: нагрівальні ланцюги, термопарах, ущільненнях, прикладальних світлочутливих транзисторах, фільтрах. Переправлювання нагрівального ланцюга кругосвітом обходиться у кілька разів дорожче, ніж вартість деталі, і прострочується на кілька днів. Тому компанія "Аполло" включає в свою політику обслуговування 500 доларів США на рік на безкоштовні запасні частини, і початковий виробник повинен використовувати ці кошти як запас матеріалів, а не страхову політику, яку можна стягнути пізніше.
Сервіс, запасні частини та підтримка пуску в роботу.
У тому випадку, коли машинні засоби купуються на міжнародному ринку, структура обслуговування є не менш важливою, ніж спеціфікація, адже новій установці часто не вистачає внутрішнього досвіду при поганій роботі апарату через три тижні після запуску. Комплект обслуговування має охоплювати машину від заводського тестування через установку до першого місяця стабільної роботи.
Фабрика Wanplas компанії Apollo пропонує наступне як частину своїх стандартів сервісу:
- Технічне обслуговування машини на заводі.Машина тестується перед відправкою. Пам'ятайте про те, що в приймальному циклі використовуються ваш пластизол і ваш прес-формувальник, коли це можливо, а також записуються цикл роботи, вага деталі, коливання маси та кількість відхилень.
- Індивідуальна адаптація обладнання.Матриці та напруга конфігуруються за вашими ринковими та програмними умовами щодо тари, тому прибувши в країну машина буде готова до умов постачання, а не вимагатиме локальних змін.
- Інженери встановили обладнання на місціДопомога з установки та налаштування на вашому підприємстві, що для першопроходницького виробника також є найціннішим вікном для навчання ваших операторів
- 500 доларів США на рік безкоштовних запасних деталей. Річна дотація, що покриває звичайну поломку, таких деталей, як нагрівальні ланцюги, термопара, ущільнення. Ця дотація потрібна, щоб зберегти запас таких деталей, як нагрівальні ланцюги, термопара і ущільнення, а не чекати, коли стане моломка.
- Слідкування за використанням та повторні перевірки. Ongoing monitoring of machine usage status and periodic customer visits, which catches maintenance drift before it becomes downtime.
- Гарантія на транспортуванняЗахист машин на час транспортування, що важливо при розповсюдженні вашої першої машини по океану і через кілька пунктів вантажно-розвантажувальних робіт.
- Гарантія виробничої потужності.Зобов'язання, відповідно до якого постачана машина відповідає узгодженій продуктивності в узгодженому контейнері, що перетворює претензію продавця у контрактні технологічні параметри.
- Гарантія якісних стандартів.Якщо стандарти якості не дотримуються, політикою передбачена компенсація плюс 10 відсотків, що виконує функцію ризику постачальника, замість суспільного ризику покупця.
- Відвідування відкритого заводуКупувачі можуть відвідати завод в Чжанджаягані, де вони можуть стикнутися з збіркою та тестуванням машин перед відправленням, що є найпрямою формою обґрунтованої перевірки.
Поза формальним принципом, три практичних звички розділяють операції, які швидко стабілізуються від тих, які потребують тривалого часу. Насамперед, необхідно записувати параметри процесу для кожної продукції як письмове зазначення, щоб операцію можна було вертати, а не будувати з початку. Друге – необхідно обертати партії кожну зміну і складати графіки результатів, бо вага відхиляється – це почале застереження про майже будь-яку проблему процесу. Третє – необхідно вести технічну документацію з першого дня; машина поділиться з вами тим, що їй потрібно, але тільки в тому випадку, якщо хтось все це записує.
Марка "Ванплас", як і мануфактурна марка, розширює цю модель обслуговування через свою мережу заводів з обіцянкою підтримувати теплості наших глобальних клієнтів пластмасовим обладнанням з Китаю. Для виробника, плани якого стосуються пізніше купівлі сировини, розливу продукту або рециклінгу матеріалів, компоненти можна отримати в рамках групи "Ванплас", щоб виробнича лінія залишалася технічно однорідною та повноцінно готовою до товарообороту.
Перелік ваших перших кроків від звернення до першого відправлення:
Список контролю нижче - це порядок, який використовується на добре організованих перших проектах. Дійте відповідно до нього: кожна позиція дозволяє перейти до наступної, а несподіваний скачок буде спричиняти затримки, про які описується в цьому посібнику.
| Phase | Пункти дії | Виготовлення продукції або прийняття рішень | Власники. |
|---|---|---|---|
| Визначення. | Підтвердити проектну зображення контейнера, об'єм наповнювання, обробку шийки та бажану вагу | Документи щодо упаковування продукції | Покупець |
| Визначення. | Подтвердіть місячну кількість замовлень та переобрахуйте її в штуки за годину при ефективності від 0,70 до 0,80 | Реалістичні цілі щодо продуктивності | Покупець |
| Визначення. | Виберіть сорт пластмаси і підтвердіть вимоги щодо МПР, щільності та ESCR; | Складіть специфікацію матеріалу. | Buyer with supplier |
| Вказівки до специфікації | Вибір потрібного числа станцій, типу екструзії та технологій привода | Архітектура машини. | Спільне огляд. |
| Вказівки до специфікації | Задати кількість порожнин у відповідності до необхідної пропускної здатності та об'єму гвинта | Конфігурація головного блоку | Спільне огляд. |
| Вказівки до специфікації | Відрегулюйте точки програмування парізу, сили фіксації і ходової | Основні специфікації | Спільне огляд. |
| Вказівки до специфікації | Перевірка напруги, частоти і фази для місця призначення | Електрична конструкція. | Покупець |
| Виготовіть форму. | Одобріть конструкцію форми, включаючи план охолодження та вставки печатної з'єднувальної петлі. | Підписсум утворення штамповки | Спільне огляд. |
| Планування | Розміри холодильника, компресора, гранулятора, завантажувача та мірника течів | Доповідний список. | Покупець |
| Планування | Складіть систему надходження енергії, ланцюг водопроводу і повітропровід | Дата готовності комунікацій | Покупець |
| Планування | Перевірте площу підлоги, висоту стель, маршрут доступу та кріплення | План встановлення | Покупець |
| Планування | Резервний склад для сировини і готової продукції | Планування складу. | Покупець |
| Перевірте. | Будьте присутні на або отримайте документовану заводську акцептну розплавку | Записаний цикл, вага, дані про відхилення | Конструкція |
| Перевірте. | Згода щодо списку запчастин та початкового запасу | Комплект запчастин. | Конструкція |
| Установіть | Поставка, підняття, підключення комунікацій, запуск з підтримкою інженера | Працююча машина. | Конструкція |
| Установіть | Ознайомлення операторів з налаштуванням, програмуванням паралових заходів та правилами безпеки | Обрана команда змінного повідомлення | Конструкція |
| Stabilize | Зробите безперервний випуск і складати графік ваги деталі і коефіцієнта відхилень. | Стабільна процесна вісь | Покупець |
| Stabilize | Встановлення графіка профілактичного обслуговування та листів налаштування | Система сервісу | Покупець |
Реалістичні очікування на етапі стабілізації: перша тижнева продуктивність становить контейнери, у перший місяць – постійну продуктивність, у другий місяць – постійну продуктивність, яка відповідає цільовому ваговому об'єму та циклу. Фірми, які планують таку криву, успішно працюють. А фірми, які гарантують клієнту повний обсяг контрактів вже на другу тижневу продуктивність, створюють кризу, яка не має ніякого відношення до обладнання.
Часті запитання
Яка найкраща перша машина EBM для стартапу?
Замовивши конструкцію, що підходить для конкретного замовлення, наступний етап пов’язаний з резервним зарядом для розширення обсягу.
Чи повинен початківець придбати однозонну або двозонну машину для виготовлення гранул з тиском?
Виберіть двопоточну станцію, коли місткість становить приблизно 10 л, а цикл створення парисона короткий, тому що друга станція кріплення тримає екструдер, що виробляє парисон, в той час як перша станція охолоджує, що, зазвичай, збільшує вихід на 60-90 відсотків в порівнянні з однопоточною станцією з таким же шнеком. Виберіть однопотоку станцію, коли контейнер великий, коли парисон довгий та важкий або коли потрібен аккумуляторний головний блок для барабанів товстій стінки. Структура замовлення також має значення: багато коротких циклів у різних варіантах перевагу віддають простій однопоточній станції.
Скільки місця на підлозі потрібно для першої лінії лиття?
Плануйте приблизно від 45 до 70 квадратних метрів для машини, охолоджувача, стискаючого повітря компресора, гранулятора, площадки біля машини для матеріалів і проходів для операторів на лінії з виготовлення контейнерів розміром до 5 л. Потім додайте від 15 до 30 квадратних метрів для зберігання смоли та від 60 до 150 квадратних метрів для зберігання готової продукції. Простір для готової продукції — це те, що стартапи недооцінюють, тому що зроблені контейнери в основному складаються з повітря, а на один зміну виготовлення чотирогалечок набирається кілька кубічних метрів стелажних площадок.
Яким матеріалом мені слід почати на новій машині з еластичного формування?
Виготовлений методом виливки гранульований ПЕД з коефіцієнтом розподілу плавлення 0,3-1,0 г / 10 хв при температурі 190 °C і 2,16 кг є стандартним матеріалом для навчання. Має широкий межа технологічних параметрів, високу міцність ліквіду, високу стійкість до розривів при умовах навколишнього середовища і необхідну еластичність першого матеріалу. Переходите на ПП, ПЕТГ або ПВХ тільки після того, як ваша команда стабілізувала розподіл товщини стінок і коефіцієнт відхилень у випадку ПЕД і пам'ятайте, що ПВХ потребує особливих гвинтів з низьким напруженням.
Скільки точок контролю товщини стін я повинен встановити на програвачі моделей?
Для простих циліндричних пляшок об’ємом менше 2 л 24-32 пункти програмування достатні для роботи. Для контейнерів, овальних частин, бурдюків і технічних компонентів укажіть 64-100 пунктів, оскільки для кожного переходу форми потрібна вказана товщина. Недостатнє визначення пунктів програмування — одна з найменш однозначно коригуваних помилок на першій машині, оскільки це обмежує обсяг смоли, яку можна видаляти з компоненту, а смола становить більшість вартості одиниці товару.
Через скільки часу буде відшкодовано витрати на першу лінію EBM?
Якщо виразно говорити про кількість місяців, а не про валютні показники, то для хорошо навантаженої лінії оптимальний діапазон становить від 14 до 22 місяців при 70% використання потужності та стабільній базі клієнтів. При 50% використання такий же ряд може базуватися від 26 до 38 місяців, а при 85% використання його термін становить від 11 до 17 місяців. Лінія з високим рівнем використання але з нестабільним процесом та підвищеним вмістом відходів демонструє гірші показники, ніж лінія середнього навантаження, яка функціонує добре. Тому підготовка операторів має бути зазначена у плані інвестицій.
Варто чи не варто придбати повністю електричну машину EBM в якості першої покупки?
Повністю електрична машина в порівнянні з аналогічною конвенційною гидравлічною машиною зазвичай споживає на 35 %–55 % менше енергії, працює тихіше, не замінює ризик забруднення гидравлічною рідиною та точніше повторює масу деталей протягом зміни. За електричну машину гарантію платити простіше, тому вона окупається швидше при двох- або трьохсменному режимі роботи, в районах з високими тарифами на електричне живлення, або при звязці з клієнтами з фармацевтичного та медичного ринків, що перевіряють роботу цеху. Для односменного виробництва готової упаковки в регіоні з низькими тарифами на електричне живлення, серія ABLB зазвичай є кращим першим кроком до успішного розширення бізнесу.
Яке додаткове обладнання я повинен придбати додатково до машини для грануляції з тиском?
Мінімальний необхідний набір включає пресові форми, водний охолоджувач, розрахований для охолодження розплаву та охолодження гідравлічного масла, повітряний компресор з тиском 0,8-1,0 МПа з сушінням та фільтрацією, побічний гранулятор для відокремлення сплаву, навантажувач з вакуумним бункером і тестер течій, якщо ви продаєте упаковку в рідкому стані. Елементи роздрібнення, транспортери, апарати змішування та друку встановлюються, оскільки обсяг виробництва збільшується. Додаткові елементи, як правило, становлять 25-45% загальних інвестицій у лінію, тому розраховуйте їх як частину лінії з самого початку.
Чи може одна машина EBM виготовляти кілька різних розмірів контейнерів?
Так, всередині обсягу об'єкта та в межах керуючого ходу. Машина, призначена для обсягів від 200 ML до 5 L, може працювати з більшістю розмірів у цій діапазоні за умови зміни форм, штампів і комплектів мандет і налаштування програми приготовлення паразону. Вимоги, які перевищують силу кріплення або місткість головки штампа, наприклад, перехід від 5 L до 30 L, вимагають іншої класу машини, а не зміни інструментарію. Тому при перегляді технічного завдання необхідно згадати не лише перший контейнер, а й ще два, якщо вже замовлено їхнє виготовлення.
Скільку відходів можна очікувати від нового операції по виливку пластмаси через формування тиском?
Потік «попелу» від випікання та кінця звичайно становить 15–35% від ваги штибу, залежно від геометрії контейнера, і він, як правило, відновляється і повертається в лінію, то є матеріал, який відновлено, а не втрачений матеріал. Потужність відмови від дефектів повинна стабілізуватися на рівні 2–3%. Якщо показник відмов після першого місяця роботи продовжує перевищувати 5%, необхідно провести дослідження охолодження ливника, програмування параймінта, послідовність відновлення та сушіння матеріалу, а не приймати висновки про помилку машини.
Чи потрібен я від першого дня тестер для пошуку течей?
Якщо ви продаєте контейнери для рідини, так. Дефекти зварювання, які миттєво пов’язані з наповненням резервуара, часто не видно окремого ока і можуть бути причиною зупинки виробництва та втрати продукції у покупця, що є простіше заявлювати, ніж внутрішні браки. Тестування на витікання по кожній камері служить також діагностичним інструментом, оскільки пошкодження, концентроване у одній камері, безпосередньо вказує на специфічні проблеми у пресованому зразку або процесі охолодження.
Які сертифікати потрібно отримати виробнику контейнерів?
Це залежить від кінцевого ринку. Опаковка для харчової промисловості зазвичай передбачає відповідність смоли та виробів за такими стандартами, як FDA 21 CFR 177.1520 для поліолефінів, EU 10/2011 для європейського ринку або серія GB 4806, а також документовані контрольні заходи гігієни в робочій майстерні. Опаковка для хімічних та небезпечних товарів включає додаткові випробування на готові контейнери. З боку машини під час оформлення замовлення переконайтеся, що конфігурація відповідає вимогам ринку призначення, оскільки це значно простіше зробити, ніж після будівництва машини.
Правильне вивчення специфікаційного листа
Вибір першої машини EBM залежить від впорядкованого послідовного процесу, а не від хитрої покупки. Точно з'ясуйте розмір контейнера, виберіть смолу перед машиною, виберіть архітектуру, яка відповідає Вашим реальним показникам продуктивності за годину, підберіть насадку та затиск для відповідної архітектури, достатньо детально вкажіть розділи резолюції програми, проаналізуйте бюджет пластини, розрахуйте надлишкові пристрої як частину лінії, і паралельно з замовленням машини подбайте про потужність, воду, повітря та місце. Виробники, які виконали цей ймовірний процес, запускають виробництво у встановлений термін; виробники, які починають від каталогу, як правило, не справляються з цим завданням.
Найважливіші характеристики також найлегше відкинути під час переговорів, і це не випадково. Точки програмування преси, якість охолодження прес-форму, потужність чиллера та тести на ущільнення знижують показник входження, коли їх відкидають, і в результаті постійно знижуються конкурентоспроможність. Реактивний матеріал складає приблизно 60–72% вартості перетворення одиниці, тому будь-який чинник, що дозволяє виготовляти легшу, поєднуючу, безпробивну тару, постійно окупається за весь період експлуатації лінії.
Фабрика "Apollo" в містах Чанчжиагані (Zhangjiagang), "Wanplas" проводить автопроизводство екструзійних формів з заводу, площею 8000 квадратних метрів, з десяти серій і більше восьмидесяти моделей, більше чотирьох тисяч машин у експлуатації в понад 90 країнах, а також пакет послуг, що включає заводські випробування, установку на місці інженерами, контроль використання, гарантію транспортування та виробничого обсягу, гарантію якості, підкріплену поверненням коштів плюс 10-відсоткова компенсацію, а також 500 доларів США вільних деталей на рік. Для першого апарату стандартну точкою входу є серія ABLB, яка охоплює 200 мл до 20 л; серія "В повністю електричний" підходить для виробників з більшою чистотою або з пріоритетами у сфері енергетики; а серія ABLD є в наявності, коли зростання змушує перейти на великі контейнери.
Якщо ви плануєте запуск першої лінії, відправіть креслення контейнера, еталонний обсяг, якість смоли, необхідний продукт і напруга місцевого постачання. Інженери компанії Apollo нададуть пропозицію щодо конфігурації з архітектурою машини, вибором шпинделя та кріплення, кількістю порожнин, концепцією лиття, переліком допоміжних компонентів та обов'язковими умовами, щоб ви могли порівняти умови на етапі проектування. Попередні пробні заходи з вашим матеріалом та відвідування заводу в Чжанджаяганге для огляду зібраної та протестованої машини перед прийняттям рішення дозволено.






